Cysta nebo těhotenství? Někdo podobně?

30. pro 2020

Ahoj
Možná už tu zazněla otázka ohledně cysty a těhotenství.. ale panika je panika. Oba jsme s partnerem věděli že kondom praskl. Ale podcenili jsme další myšlenky o čím koli... po 2 týdnech vycházely (3 mama) negativní a pak po nedostaveni MS 4 dny jsem si koupila jeden digitální a druhy s čarkama (25 hcg) oba vyšly pozitivně. Jeden teda s ne tak výraznou čárkou ale byla tam. Byla jsem u dr. ta řekla nález cysta 4cm a že nic nevidí. Od MS bych měla být 5 týdnu. Vzala krev... prý mám čekat na výsledky. Nemel někdo podobnou situaci?.. desila mne opět mimodeloznim jak už jsem četla v některých diskuzích.
Omlouvám se za anonyma ale situace mne už donutila 3x omdlít.

A předem moc dekuji za odpovědi a hodně síly v tomhle období

stef9328
30. pro 2020

O cystah nic nevim, ale me tak vysel poz test, na ultrazvuku nic nebylo videt ale za 4dny uz slo videt (nebylo planovane), 23.12 jsem byla na potratove tabl😒

stef9328
30. pro 2020

Vlastne slo videt az 15den vynechane ms. Ikdyz poz testy vychazeli jako dalnice i 4den vynechane ms.

autor
30. pro 2020

@stef9328 a s tou máte jakou zkušenost?.. děkuju za odpověd
Mam na nose 5tého jeden pohovor který jsem nechtěla zpackat... a ted se mi to tak pěkně sešlo všechno i se stresy z toho

stef9328
30. pro 2020

Popravde vse vporadku, jde se jeden den na prvni davce 3tabl ceka se hodinu v cekarne a za jeden den se jde na druhou tabl,po te se spusti mentruace a i se zacnes cistit, stoji to 4500kc a jeste jsem platila u gynekologa 1500kc za zpravu.

autor
30. pro 2020

@stef9328 děkuju moc!

lachtanice86
30. pro 2020

Cysty mi na testech dělali ducha. Ale dr podle mého názoru na utz nic nevidí, protože je brzy. Kup si další test nebo za dva dny jdi sama na krev jako samoplatce. A když vím že praskl kondom a nechám to být, nemůžu se divit že jsem těhotná

autor
30. pro 2020

@lachtanice86 díky ☺️

sajul
30. pro 2020

Já měla dvě menší cysty na pravém vaječníku, ale nikdy kvůli nim pozitivní test, ani náznak. Ten jsem měla pozitivní, až když jsem byla těhu. Uvidíš co ti vyjde z krve.

juliiiie
3. led 2021

@stef9328 ahoj, mužu se zeptat ve kterém týdnu jsi šla na tu interrupci??

stef9328
3. led 2021

@juliiiie ahoj 5+6tt, da se jit na potratove tabl do 7tydne

juliiiie
3. led 2021

@stef9328 a jsou potom nějaká rizika neplodnosti?

stef9328
3. led 2021

@juliiiie ne! Bohuzel jsem po pul roce znova otehotnela😒 takze zadne rizika

stepankova2
5. led 2021

@stef9328 já dneska mam 16 dní zpoždění, byla jsem u MUDr. Je to strašně malinké ale je to tam

stef9328
5. led 2021

@stepankova2 gratuluju!

vaalllllllli8i
7. led 2021

tak jsem byla u p.dr. na ultrazvukuuu nešlo ještě nic vidět , vzala krev volala jsem druhý den na výsledky tak podle krve těhotná jsem , v pondělí mám jít znova na ultrazvuk , mám obavy aby to bylo vše v pořádku , nevím jestli jsem šla dost brzo aby šlo něco vidět na ultrazvuku a nebo je nějaký problém , někdo nějakou zkušenost ? Podle kalkulačky bych měla být 4tt , mám docela strach

autor
7. led 2021

@vaalllllllli8i to vypadá vše ok. Taky jsem to měla tak. hodně štěstí!

vaalllllllli8i
7. led 2021

Akorát nechápu proč mě objednala tak brzo , u dcer jsem byla objednána až na 7tt a teď mám akorát obavy , protože nemám ani nějaké příznaky akorát mě strašně bolí záda a břicho jako by měla přijít Ms a trvá to už dva týdny pomalu , mám strašný strach tak doufám že v pondělí bude vidět aspoň tečka

stef9328
7. led 2021

@vaalllllllli8i urcite to bude dobry, ja byla kdyz byl “ctvrtek” s tim ze tedty pozitivni, tak mi vzali krev (tehotna jsem byla), objednali me na pondeli,to uz bylo i se srdickem bohuzel🙏🏻😢 takze hnedka ten den na potratovou tabl

vaalllllllli8i
7. led 2021

@stef9328 to mi je líto , tak doufám že vše dopadne dobře , a děkuji moc

violetlily
3. únor 2021

Jak to dopadlo ? mam to stejne🙏🏽

autor
3. únor 2021

@violetlily jednalo se o velice brzké těhotenství byla jsem ve 3-4 týdnu

violetlily
3. únor 2021

A cekas dal?🙏🏽😇

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru