Prsa drobná jizvička nebo vráska. Máte zkušenost?

29. pro 2023

Ahoj holky,

ja si prijdu jak blazen🙈na jare letos jsem si nasla bulku v prsu, no uz jsem pocitala s nejhorsim nakonec jen neskodna cysta….diky bohu teda!🥹

Ted jsem si zase par dni dozadu vsimla, ze mam na prsu takovou drobnou vrasku, neni to dulek to vůbec, ma to tak milimetr mozna dva…kdyz se jakoby ta bradavka stahne tak tam ani nic nemam. Dneska jsem volala na mamo a sestricce popsala ta rikala, ze to na 99%nic nebude, ze pokud nehmatam pod tim bulku co by jakoby tu kuzi tahala…nehmatam. Objednala me teda znova na ultrazvuk ale rikala ze jsem byla necelych 8mesicu dozadu, ze to bude ok, to me malicko uklidnilo ale furt si to prso ted sleduju…

Muzete mi holky rict jestli mate taky nektera neco takovyho? Pridam i fotku ale jde to blbe vyfotit🙈

Je dost mozny, ze to tam dlouho jen ted jsem si toho vsimla🙈

lencaa11
29. pro 2023

Myslím že se teď hodně pozoruje te jste pár měsíců po sonu kdyby tam něco bylo už dávno by to bylo vidět pokud to je něco co se strací tak to opravdu nic nebude ...

autor
29. pro 2023

Ja vim, dekuju!☺️Manžel i maka na to koukali a tvrdi ze je to tim jak se prso stahuje tak proste tam pak zustavaji uz vrasecky…tak snad😓je mi 31 mam doma male dite….s tema prsa jsou teda pekny starosti🙈nez jsem si nasla tu bulku tak me tohle ani nenapadlo.🙁

sorboni30
29. pro 2023

Je to normální.. mám to taky

autor
29. pro 2023

@sorboni30 neskutecne jste mi zvedla naladu❤️

leila7
29. pro 2023

Ahoj neboj nic to neni zrovna pred par dny jsem to take mela je mi jen 33 nemocna nejsem jen zmena pocasi a nervy pracuji bud v klidu

sorboni30
29. pro 2023

♥️ to jsem ráda.. ne fakt neboj. Taky jsem to studovala co to je.. ale pak jsem to viděla i na druhém prsu a prostě to tak už je.

autor
29. pro 2023

@sorboni30 ja to mam asi vic na tomhle je i vetsi tak to pripisuju tomu no…a proste 31let uz ty prsa nevypadaj jak ve 20😂ja se uklidnila tvym (pardon ale tykam)☺️komentem a taky tim ze jsem fakt pred tema osmi mesici na sonu byla a bylo vse ok! Ale jeste jednou moc dekuju! Potřebovala jsem proste vedet, ze to nekdo ma taky!☺️