• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Suchý vzduch z topení. Máte zkušenost se zvlhčovači?

17. listopadu 2016 
My máme zvlhčovač Hiundai a dá se do něj i nakapak eterický olej třeba eukaliptový, nebo i vonný a je to supr věc . my netopíme a máme zateplený barákl tepla je dost ale suchý vzduch je pořád :frowning2: Vřele Vám koupení doporučuji
23. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave co je zatepleni a plast.okna je to des..mikroventilace jede celorocne :confounded:
23. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se ale spletla jsem název výrobku je to tefal a né hiunday :wink:
http://elektro.itek.cz/klima-uprava-vzduchu-zvlhcovace-vzduchu/89245-Zvlhcovac-vzduchu-Tefal-BH
máme tento a jsme s ním nadmíru spokojeni a máš pravdu škvíra nestačí , a velké větrání je nanic :wink:
23. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda netopíme spíš vůbec, ale dávám na topení mokrý ručník... klasika...
23. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @lucie.krajcarova @aponchie @kubaka @misicka85 @martimarti @bereninka @misak78 @smilers @kinsen @smudlinky @mayerka @eliotka @klematis @kocicinka a ostatní maminky :slight_smile:

Mohly byste se podělit o své zkušenosti se Zvlhčovači vzduchu do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? :slight_smile:

Tím, že svou zkušenost vložíte do www.modrykonik.cz/zvlhcovac-vzduchu/ pomůžete ostatním maminkám, které jeho koupi zvažují a na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jakou značku máte? Jak jste s ní spokojené? Plusy, mínusy? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
15. led 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, obnovuji diskuzi :wink: Máte někdo "čerstvější" zkušenost se zvlhčovači? Na jaké parametry koukat, jaký koupit? Koukala jsem, že jsou ultrazvukové, s ionizací atd.... Předem díky za rady :wink:
12. lis 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My mame doma take zvlhcovac vzduchu, jelikoz deti ten suchy vzduch drazdil ke kasli a bylo to neprijemne.
14. čer 2016 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doubrafka Dobrý den, můžete mi doporučit konkrétní typ zvlhčovače vzduchu, prosím? Uvažuji, že ho také pořídím, ale na trhu je tak široká nabídka, že budu ráda za radu. Děkuji.
17. lis 2016 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek