Svědící dlaně. Hospitalizace?

nika110818
9. dub 2021

Ahoj, prosím, máte někdo zkušenost s hepatózou? Projevuje se svěděním dlaní a dá se prý diagnostikovat nebo vyloučit jen laboratorními krevními testy. Máte, prosím, někdo zkušenost, že jste kvůli tomuto problému navštívili pohotovost? Je možné, že do doby výsledků by kvůli podezření na tuto diagnózu hospitalizovali? Celkem se hospitalizace bojím kvůli možné nákaze v této době, na druhou stranu nechci nic podcenit a rozhodnout se tak, jak to bude nejlepší pro mimi. Pár dnů mně totiž úplně mírně svědí dlaně a navíc mám jaterní syndrom (už několik let), který mi zvyšuje hladinu bilirubinu. Ale to svědění je úplně minimální, tak zvažuji, jestli čekat do pondělí k mé lékařce nebo jít na pohotovost hned. Děkuji za vaše zkušenosti.

hezz17
9. dub 2021

Uz jsem nejakou dobu na matarske, ale byvalo to tak, ze hepatoza se potvrdila az naberem zlucovych kyselin, ktere se odesilaly na karlak. Jen ve vsedni dny. Takze by se o viekdnu nenabiraly (pred 5 lety, jak je to ted, nemuzu objektivne rict). Ale urcite by ti nabrali jaterky a tipla bych si, ze pokud by byly vyssi, tak by si te do pondelka nechali a v pondeli nabrali ty zlucove kyseliny.

slunickonanebi
9. dub 2021

@nika110818 jela bych na pohotovost nebo se alespoň poraď telefonicky.

nika110818
autor
9. dub 2021

Dekuji, zitra hned rano zajdu na pohotovost a uvidime. Snad mne tam nenechaji. 😢