Úzkost. Měla jste některá něco podobného?

ivadavidko
20. bře 2023

Ahojte baby chcem sa opýtať ci ste to niektorá mala tiež, zvyknem mat stavy ze sa mi môže niečo stať že môžem zomriem, rozbusi sa mi srdce úplne točí sa mi hlava a už som s toho hotová neviem co mam robiť, bojím sa byť doma sama. Mam syna 6 ročného a teraz čakám druhé dieťa som v 18tt. Prestala som piť kávu už skoro rok lebo toto už trvá dlhšie tieto stavy bojím sa piť kofolu aby som nemala vysoký tlak lebo si namylsam stále a hlavne všetko riešim čítaním na internete a to ma asi ešte viac dáva dole pretože si ešte viac namyslam. Mam štítnu žľazu beriem lieky a problém s krčnou chrbticou keď ma trochu zaboli na hrudi som s toho hotová aj dve hodiny ze mi nieoc je ze sa mi niečo stane. A posledne dva týždne mam pocit tlaku v krku na pravej strane neviem môže to byť asi štítnou žľazou beriem nato Letrox prosím mala ste niektorá niečo podobné?

lv
20. bře 2023

Zajdi si k psychologovi a psychiatrovi, muzou to být panicke ataky a zvlášť teď bys je měla řešit, se stresem, nevyspanim okolo porodu a s miminkem můžou být obtíže o dost větší.

ivadavidko
autor
20. bře 2023

@lv ďakujem za radu

annah1111
20. bře 2023

Ahoj, zažila jsem. Určitě doporučuji jógu,meditace a CBD kapky, ale ty nevím, jak v tehotenstvi 🙏 to jsou samozřejmě věci, které ti pomohou, ale v každém případě psycholog nebo psychiatr taky určitě..

lenkalubina
20. bře 2023

Panicka ataka. Léčím se s ní už 16 let. Je dobre o tom říct dr. Neboj na tohle se neumírá 😉 chce to hlavně klid, relax,hořčík...

ovesova
21. bře 2023

Na fb je skupina vem si svůj život zpět. Půst si první video a budeš čučet jak pero z gauče.

lauriak
21. bře 2023

Znie to ako tetania. Skus si o tom pocitat ci to na teba nesedi. Pomaha doplnit vitaminy a mineraly - zelezo, becko, decko, magnezko.

ivadavidko
autor
21. bře 2023

@lauriak ja sa už bojím aj niečo čítať mne sa trosku zatočí hlava a už som v strachu ze mi niečo bude že sa mi niečo stane mam ísť 11.4 k mojej obvodnej lekárke tak jej to spomeniem

lenkalubina
21. bře 2023

@ivadavidko hlavně buďte v klidu. Jak začnete panikarit,tak se to zhorší. Dlouho mi trvalo než jsem se s tím naučila fungovat. A i teď mám někdy záchvat,že se bojím. Ale funguje mi na to odpoutat pozornost...začít něco číst nebo sledovat TV...poslouchat hudbu, myslet na to co uvařím...mozek se zaměstná něčím jinym🤷‍♀️ ono podvědomí je svina🤣