Těhotenství a zmizely příznaky. Máte stejnou zkušenost?

ivadavidko
29. led 2023

Dobrý deň baby chcem sa vás opýtať som v 10tt a príznaky mi zmizli nebolia ma ani prsia nič len krčná chrbtica ma trápi veľmi ale tu mam zablokovanu. Nemôžem ísť k Dr pretože mi neplatí zdravotná už som to tu písala. Mala ste to niektorá tiež takto?. A pred dvomi rokmi som mala 2 potraty preto sa bojím :(

lencaa11
29. led 2023

@ivadavidko zašla bych na pohotovost nebo šla k lékaři jako samoplatce přece budete potřebovat celé TT lékaře ...

jjasmina
29. led 2023

@ivadavidko někdo má příznaky celé těhotenství někomu vymizí, to se nedá přesně říct. Za vyšetření si můžete zaplatit, zavolat na pojišťovnu treba, ale musíte poresit co nejdříve. Hlavně platit zdravotní je vaše povinnost, pokud tu máte trvalý pobyt, tak ať se nestanete dlužníkem.

nazka
29. led 2023

@ivadavidko mně příznaky mizely vždy koncem prvního trimestru. Za dva týdny máte jít na velký screening, ne?
Jinak na tu krční páteř doporučuji zdravotní masáž, ona žádná bolest v těhotenství není dobrá

ivadavidko
autor
29. led 2023

@jjasmina nemám tu trvalý pobyt ani prechodný zatiaľ sa to len rieši :/ a na poisťovne som bola pokiaľ nemám pobyt nemôžem si vraj platiť sama odvody ale premýšľala som nad živnosťou len tak si ju otvoriť v tedy by som si mala platiť zdravotné poisťovne sama len neviem potom ako by to bolo s rodičovským príspevkom

ivadavidko
autor
29. led 2023

@nazka ja som už úplne s tej krčnej chrbtice hotová každým dňom ma boli viac a viac ide mi to do hlavy aj do ruky a najhoršie je ze nemôžem brat teraz žiadne lieky proti bolesti

lencaa11
29. led 2023

@ivadavidko proč si zatím neuděláte třeba přechodně nebo trvale na úřadě a nejedete na Up se nahlásit skrz pojištění

nazka
29. led 2023

@ivadavidko no já kvůli krční páteře i občas blbě vidím, nebo špatně mluvím. Vždy to dr uzavřou, že je to krční páteří. Dokáže nadělat svinstva. Pokud nemáte daleko Kladno, doporučila bych Vám moji masérku. Opravdu to pomáhá, chodila jsem k ní i celé druhé těhotenství

ivadavidko
autor
29. led 2023

@nazka ja som s Plzni :/ ale ďakujem vám veľmi pekne za pomoc 🙂

ivadavidko
autor
29. led 2023

@lencaa11 aj keď budem mať povolenie aj tak mi úrad nebude platiť poistné, musím mať trvalý pobyt a ten získam len po 5 rokoch.. Musím niečo vymyslieť aby som sa dostala k lekárovi a hlavne aby som mohla chodiť celé TT lebo takto to nemôže ísť

misacsurillova
26. únor 2023

@ivadavidko zdravím 🙂 pracuji ve VZP, možnosti jak Vás dostat do veřejného pojištění je více, klidně mě kontaktujte na misa.csurillova@seznam.cz a já vám poradím 🙂

exbordelar
26. únor 2023

Masaz to spravi! Mohu doporucit odborniky z SM systemu Dr. Smiska. Urcite to nekdo umi i v Plzni. Cena cca 1000 Kc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru