Vyhořelost a zdravotní problémy

27. črc 2021

Ahoj holky, asi se potřebuju jen vypsat.
Tehle poslednich par tydnu jsem cela nejaka rozbita.
V cervnu biochemko. Kdyz uz jsem si myslela, ze tento mesic to vyslo (je prece pohnojeno),tak jsem v dobe ocekavane MS po potratu zacla spinit na dva dny, plus jeden den spineni+krev ted uz jen spinim.🧐😔
Tak, aby toho nebylo malo,zacali me brnet ruce, karpaly nemam, ty mam obhlidle. A mam neskutečně citlive zuby. A pali me casto zaha. Z niceho nic.
Ja vam nevím, k dr jsem nikdy nechodila, simulant nejsem, hypochondr taky ne. Ale ted si tak pripadam. V praci pracuji s neustale s lidmi, ale ted na ne nemam naladu, nechci se s nimi bavit nic. Nic me nebavi.
Mate to taky nekdo takhle? Takove obdobi?
Asi jsem vyhorela😔😃🔥

maxulekapcule
27. črc 2021

Ja to mam podobne uz trictvrte roku, a paradoxne prave kvuli praci

zuzekk
28. črc 2021

Myslím, že to je důsledkem nepodareneho těhotenství. Tělo se už tehotensky rozhodilo, potrat potom psychiku, a komplexní problém je na světě. Doporučuji psychologa nebo terapeuta.

mandala
28. črc 2021

To je špatnou psychikou, brnění rukou, nechuť k lidem, citlivé zuby - možná si ani neuvědomuješ, ale může být tím, že hodně tiskneš k sobě, jseš jakoby v křeči...
Určitě bych nějak řešila, aby nebylo ještě hůř... Držím pěsti ♥️

kafr
28. črc 2021

Ne, nejsi vyhořelá. Tvoje tělo toho má plné kecky a chce pauzu, údržbu a restart.
Když ti není dobře, je jasné, že nemáš náladu na další lidi. Nejdřív musíš být v pořádku ty! Takže k tomu doktorovi, nebo jinam jak radí holky si zajdi. I dovolená v lázních by byla fajn 😉

zuzekk
28. črc 2021

Nebo léčitele, kohokoliv, kdo ulehčí psychice a ostatní problémy těla už budou následovat.

kafr
28. črc 2021

Jak to tak čtu ještě jednou, vypadá to na rozhozené hormony 🤔 zajdi raději na gyndu