Vypadávání vlasů po porodu. Co pomohlo Vám?

majulis
3. srp 2019

Ahoj,
mohly byste se se mnou, prosím, podělit o svoje zkušenosti s vypadáváním vlasů po porodu? Asi dva měsíce po porodu mi začaly intenzivně vypadávat vlasy, vždycky jich plnou hrst vyčesám a s gumičkou si sundavám pokaždé půlku hlavy.
Stravu si hlídám, aby byla dost pestrá, ale potravinové doplňky ani vitamíny jsem zatím nezkoušela.
Vlasy moc nenamáhám, jen stáhnu gumičkou, občas fénuju, žádné gely, tužidla a přestala jsem i se žehlením. Umývám cca jednou za čtyři dny.
Mám velmi dlouhé vlasy, skoro po zadek, bylo by potřeba je nějak výrazněji zkrátit?
Co pomohlo vám?

hanulkaha
3. srp 2019

Nepomuze nic, jen cekat kdy to prestane a doufat, ze na hlave alespoň neco zůstane 😮😁
Je to normalni proces zpusobeny poklesem hormonu po tehotenstvi... V těhu bylo telo nadopovane hormony, vlasy byly krasne, husté a nepadaly. Po těhotenství se hladina hormonu vraci k normalu a tim padem vsechny ty vlasky, ktere nevypadaly za celých 9 mesicu, ted padaj hromadne... Ale opet narostou nove 😉 ja mela po prvnim tehu uplne lysé kouty, vlasy padaly po hrstech a pak se to samo ustalilo a vlasky dorostly 👍 ted jsem 10 tydnu po druhem porodu a zacinam pozorovat, ze uz opet moje hříva zacina odchazet do vecnych lovist 😢... Pokud chces podporit rust novych vlásku, je super Methionin nebo rycinovy olej 👍😉

majulis
autor
3. srp 2019

@hanulkaha 🙂 děkuju 🙂 tak snad nebudu na plešouna :D kdyžtak zkusím ten olej

lachtanice86
3. srp 2019

Nepomůže nic. Jsem 8m po porodu a padají stále, už jsem zoufalá

loylii
3. srp 2019

@majulis měla jsem úplně to samé a pomohl z DMka vitaminovy doplněk na vlasy, nehty, kůži. Stojí 100.-/měsíc a za 2 měsíce bylo po problému.. mám dvojčata, tak mě vysavaly kojenim, braly mi vitaminy..

similenka
3. srp 2019

@majulis Mne začaly padat asi 4 měsíce po porodu, taky hromady vlasů, trvalo to jen dva měsíce, Dr.žmřekla, že vytrvat a přejde to samo

juraskova11
3. srp 2019

Taky s tím bojuji, vlasy padají stále a to jsem skoro devět měsíců po porodu. Ale už pozoruji, že začínají růst nové. Někde jsem četla, že to může trvat až rok po porodu. Asi budeme muset vydržet 😉

priefi
3. srp 2019

@majulis nepomaha nic, mi to zacalo 4m po porodu, ted jsem 7m po porodu a vlasy se stale "sypou". Tak jsem si je aspon nechala ostrihat, at to neni tak silene na te zemim nez se vysaje

drep
3. srp 2019

@majulis nic. Já mám kouty jak padesátiletý chlap tak od čtvrtého měsíce po porodi. Teď jsem sedm měsíců od porodu, začaly mi dorůstat, ale ve formě takového příšerného chroští v těch koutech😂 ale jinak dál padají po hrstech, ostříhání nepomohlo, odmítám “mateřské” mikádo a pár cm, co jsem obětovala, nehrálo roli.

lolam10
3. srp 2019

Prestali to kdyz jsem skoncila s kojenim,do te doby se neda nic delat...ale nebojte zustalo mi spoustu vlasu

biedronka10
3. srp 2019

Jedine poclat, az to prejde. Me padaly pul roku po porodu a protpze je mam bezne ridsi, tak to stalo za to, mela jsem to jak kdyz vylezu z baziny a poliju se olejem. Proridle a mastne. Pak mi zacaly padat 15 mesicu po porodu a to jsem kojila jen v noci ale nevedela ze jsem zase tehotna. No a ted cekam po druhem, kdy mi zacnou zase padat.

verinikki
3. srp 2019

Kofeinovy šampon, případně masáž kafem při mytí. Je to naprosto normální, hormonální. Na posílení vlasů je jinak super BIOSIL H - vitamíny v lékárně za 60 Kč.

zelenaesmolda
4. srp 2019

@majulis
musis pockat az to prejde,me zacaly padat po sestinedeli,zbylo mi na hlave par chlupu.zadne sampony ti na tohle nepomuzou protoze je to dano hormonalne.zkus uz zminovany biosil

frantadobrota
5. srp 2019

@majulis mohu pomoci ... Opravdu osvědčenou metodou, napište mi nějak zprávu ať to neresime tady 🙂 též jsem měla ten problém

zelenaesmolda
5. srp 2019

@frantadobrota
proc ty tajnosti?to bude nejaky zazrak zvany TianDe ne?

frantadobrota
5. srp 2019

@zelenaesmolda nene ☺️ s tím rozhodně nepecu

frantadobrota
5. srp 2019

@zelenaesmolda tajnosti nepotřebuju dělat ale příspěvek nebudu paní zahlcovat

zelenaesmolda
5. srp 2019

@frantadobrota
proc zahlcovat kdyz je to k tematu?a treba to pomuze i nekomu dalsimu 🙂

frantadobrota
5. srp 2019

@zelenaesmolda každý hned odsuzuje ale tohle jsou moje výsledky 🙂 pracuji pro firmu farmasi ale nechtěla jsem si tu delat reklamu 🙂 když bude kdokoliv chtít pomoc, ráda. Jsem tu. Ale... Nikomu nic nenutím !!! Můžu poslat i recenze zákazníc 🙂 používám česnekový šampon a masku. Je proti vypadávání vlasů a na podporu růstu nových i starých 🙂

zelenaesmolda
5. srp 2019

@frantadobrota
tak za dva mesice ty vlasy takhle narostou krasne,photoshop snese vsechno :D

frantadobrota
5. srp 2019

@zelenaesmolda to není Photoshop ;) to jsem já s reálnými výsledky. Přesně co jsem napsala. Každý hned odsuzuje proto jsem nic nepřidala a nechtěl tu dělat reklamu 🙂 kdo to nechce, nemusí to mít 🙂 já to nikomu nenutím. Dost nerada prodávám a doporučuji něco, co je k ničemu 🙂 ale nebudu se hádat, sama jste si to vyžádala zverrejnit

frantadobrota
5. srp 2019

@zelenaesmolda ráda Vám dám kontakt na své zákaznice a na mou kadeřnici 🙂

mavanka
6. srp 2019

@zelenaesmolda od dubna do srpna jsou to čtyři měsíce, i tak je to dost, ale mám kamarádku, které takhle vlasy rostou od přírody, takže bych v tom hned neviděla podvod 🙂

zelenaesmolda
6. srp 2019

@mavanka
ale mezi tema fotkama je interval 2 mesice 🙂

frantadobrota
6. srp 2019

@mavanka netvrdim že někomu nemohou růst takhle vlasy 🙂 pokud ano je to jen dobře. 🙂 já ti štěstí nemam tak ho podporuji šamponem 🙂 Příspěvek je o vypadávání vlasů po porodu, tak jsem jen paní poradila mou zkušenost 🙂