Vypadávání vlasů. Co vám pomohlo?

gabi95m
14. zář 2020

Ahoj, chtěla jsem se vás zeptat, co vám pomohlo na vypadávání vlasů po porodu? Kojila jsem jenom 3 měsíce, měsíc už nekojím a teď jsem si všimla, že mi začly více padat vlasy... Vitamíny beru (Mamavit). Prosím nemáte nějakou radu? Co pomohlo vám? Děkuji. 🙂

mamikry
14. zář 2020

Nepomohlo nic, až čas. Ale začala jsem brát panthenol a vlasy rychle podrůstaly.

jjasmina
14. zář 2020

Nic nepomáhá, ale já jich mám naštěstí dost ještě

zirawka
14. zář 2020

nic, musíš to přečkat

honeya
14. zář 2020

Hodně si chválí veniru

lachtanice86
14. zář 2020

@gabi95m nekojila jsem vůbec, padat začaly cca 3mesice po porodu, padaly až do roka. Hodně, vitamínů jsem zkusila mraky, nepomohlo nic

ekou
14. zář 2020

@gabi95m ja ani nezacala kojit a vlasy stejne padaly :D. Takze jsem si koupila sampon Plantur 39 (zeleny) a kazdy tyden matlam masku na vlasy. Uz je to v poho.

shaun40
14. zář 2020

Nasušila jsem si kopřivy a na poslední oplachování jsem použila odvar z kopřiv.

terla
15. zář 2020

Osobně zkušenost nemám, ale manžel používal Alpecin a teda kvalita vlasů se o hodně zlepšila. Je sice dražší, ale měl vlasy úplně bez života a tenhle fakt zabral. Občas ho taky použiji, ale vadí mi pouze pánské vůně. Typy šamponů od Alpecinu střídá.

terla
15. zář 2020

Ještě jsem brala Biosil na nehty a ten mi taky pomohl, je i na vlasy, ale to jsem tehdy nějak neřešila, tak ani nevím. Nehty ale zpevnila.

gabi95m
autor
18. zář 2020

@ekou děkuji 🙂 můžu se zeptat, jakou masku používáš?

marketka_m
18. zář 2020

biosil, dalších tucet vitamínu, šampony z lékarny… atd.. pak mi kámoška dohodila šampon nejmenované společnosti (aby zase nedělat reklamu) a to mi celkem zabralo. Jsem do ted věrná a spokojená.. vlasy mi přestaly padat...

ekou
19. zář 2020

@gabi95m jsou ruzne barvy dle tyou vlasu. Ja mam treba pro poskozene vlasy 🙂