Vyrážka a Covid. Setkal se s tím někdo? Co pomohlo?

nykita
27. led 2022

Dobrý den, setkal se někdo u dítěte see svědivou vyrážkou na bocích těla během covidu? Co Vám pomohlo?

hanka158
27. led 2022

@nykita nemuze to byt nahodou ten nebezpecny syndrom po covidu? Urcite bych zavolala pediatrovi...

jjasmina
27. led 2022

@nykita a nechytl sedmou nemoc? My ji teď máme totiž

vladenkamaminka
27. led 2022

u dítěte ne, ale mě 3. den u covidu se udělala rudá pupínková vyrážka na obličeji i rudé skvrny na lících, od dalšího dne to pak začalo mizet.

vladenkamaminka
27. led 2022

@hanka158 píše během covidu, na postcovid je ještě brzy si myslím..

nykita
autor
27. led 2022

@vladenkamaminka ano. Čeká na výsledky pcr.

ajja87
27. led 2022

U nás nebyla, ale když jsem volala doktorce, ze je dcera pozitivní, tak se me ptala jestli nemá vyrazku

camelinka
27. led 2022

@nykita Ja se osypala po treti davce, krasna koprivka od krku po pas...Takze klidne to muze byt ke covidu...

leniczka23
27. led 2022

@hanka158 to je postcovidovy syndrom proto, protože přichází až po covidu a to kolem 3 týdnů. Takže při něm ne.

mandala
27. led 2022

Já sama jsem měla na virážku na rukách, postupně mizela tak týden...

luckamiksova
2. únor 2022

Ano dcera ma uz snad 14 dni, objevilo se to asi tri dny po poz testu a vypada to jako stipance od komara a svedi, zacalo to na palci u nohy a nakonec ma plne nohy, na zadku a trochu na zadech a rukou

skarol
2. únor 2022

Ano, dcera měla teplotu a pak se objevila vyrážka. Covid potvrzen PCR testem, jinak to ale vypadalo jak šestá nemoc

hojda
2. únor 2022

Pokud to svědí, tak bych zkusila toto: https://www.drmax.cz/uriage-pruriced-gel-100ml