Za jak dlouho po porodu vám přišla menstruace?

puresin
24. lis 2017

Holky, je to až trapný, mám tři děti a ptám se na takovou blbost, ale za jak dlouho po přirozeném porodu jste začaly zase menstruovat? U obou mladších dětí to bylo po 8-9 měsících i při kojení, ale nejmladší dcerce bude rok a já pořád nic. Ne, že by mi menses úplně chyběl, ale ráda bych třeba věděla, s čím počítat, když odjíždíme na víkend apod. 🙄

hankaros
24. lis 2017

Az kdyz jsem prestala kojit v noci, cca za dalsi 3 tydny. Dceri bylo 14 mesicu.

ninanela
24. lis 2017

U první dcery asi po 7m,teď u druhé právě teď, je jí 13m.

sahrazad1
25. lis 2017

@puresin závidím....po třetím porodu před 4 měsíci, a při plném kojení se mi menzes dostavila 3 měsíce od narození malého. Tak brzy. I když plně kojím. :/

agnes2ivory
25. lis 2017

Presne osm tydnu po porodu. A to jsem kojila co 2-3h jak vztekla ☹

swetlusska
25. lis 2017

už víc jak rok MS nemám, ale je fakt že stále trochu kojím. Prý se to může stát a je to snad i v pořádku 🙂

biedronka10
25. lis 2017

Zrovna tento tyden, kdyz ma mala presne 5 mesicu. Trval jen 3 dny ale hodne silne krvaceni a velke bolesti

alicie_k
25. lis 2017

Mně teď - cca půl roku po porodu. Kojím, ale už jsme začali s příkrmy a na noc má UM. Moc mi syn totiž nepřibíral. A teda nechyběla mi ta mrcha jedna 🙂

jindriskalus
25. lis 2017

U mě po 13 ti měsících, až po té co jsem začala dceru kojit pouze v noci.

nikoulinka
25. lis 2017

Necetla jsem prispevky. Ale.ma zzkušenost... kojila jsem do 13 mesicu a menstruace prisla cca 14 dni po odstaveni. Mudr mi tehda vysvetlovala, ze menstruaci "zabranuje" nocni kojeni. Cim vice se koji v noci, tim pozdeji dojde ms ☺

barchen
25. lis 2017

@puresin
11 mesicu po porodu pri prvnim diteti dorazila. To jsem kojila uz "jenom" 3-4x za 24 hodin. Nocni kojeni skoncilo nekdy kolem 7-8 mesice.

verca156
26. lis 2017

já kojím pořád ale teta přijela hned po šestinedělí... moc dlouho sem si to neužila 😀

barumat
26. lis 2017

Hned po šestinedělí a sestra a kamarádka, které obě plně kojily, dostaly taky hned. Ono kojení vliv má, ale stoprocentně to prostě nefunguje.

1984maminka
25. bře 2018

U mě rok a půl a stále nic 😳 jeste kojim, cca 3x denně, když marodí,tak častěji.

lisska
25. bře 2018

U prvniho po 16 mesicich,nyni mam 10ti mesicniho synka a stale nic☺ Ale obe deti kojene casto,hlavne v noci...