Zaručené produkty na akné? Prosím, pomozte mi už se toho zbavit. 😔

15. srp 2021

Ahoj maminky, na akné a velké vředy jsem trpěla už od puberty, pak jak jsem otěhotněla mi vše ještě více naskákalo a nic nepomohlo.. po porodu vše zmizelo a až do dcery 5 měsíce jsem měla klid, od 5 měsíce už se to opět rozjelo a nepomáhá mi vůbec nic.. Moje MUDr řekla, že s tím nemám jít ani ke kožní, že to není nic strašného.. dobře vředy mi vymizely, ale mám stále tuto krupičku. Použito: Microsilver, Himalaya, Zinkovka, Ryor, Sudocream, Rady pak od Garnier a nic! Proste se toho nemohu zbavit.. já už nevím co s tím.. můžete mi prosím poradit, co by mi tak mohlo pomoct? Nebo takhle zbavim se toho někdy?😔
Mám spíše mastnou pleť. Ještě mě napadlo Tiande a ta jejich sada, ale opět je to cenově dost drahé a bojim se, abych zase neplatila něco zbytecne.. děkuji moc všem za rady! 😔
Platím snad ledvinou😁🙄

mamikry
15. srp 2021

Prejit na prirodni kosmetiku, ktera plet nevysusuje. A to treba i sampon, chemicky ma v sobe vetsinou "odmastovace", ktere plet drazdi. Doporucila bych pro zacatek kremy od Biorythme. Na blogu maji i clanek o akne, zkus procist.

autor
15. srp 2021

@mamikry Děkuji moc, já už četla tolika rad a článků a i na to LRko na to bylo tak 99% pozitivních a 1% negativní no a já za to dala přes 1000,- a ještě horší to bylo, už jsem zoufalá😔

pe_tu_ss_ka
15. srp 2021

Jestli máš instagram, podívej se na katerina_routova. Procti její rady, a určitě si tam najdeš, co by ti mohlo pomoct.

autor
15. srp 2021

@pe_tu_ss_ka moc děkuji ❤️

lv
15. srp 2021

Chodíš pravidelně ke kosmetičce na čištění? K tomu pridej vit. E, hodně zeleniny a hodně hydratuj pleť, nepouzivaj kosmetiku na mstnou, ale na dyhydratovanou pleť

similenka
15. srp 2021

Šla bych ke kosmeticce a pak možná kožní. Kosmetiku bych koupila spíš v lékárně, třeba Bioderma, Avene, La Roche posay

rendulik82
15. srp 2021

Toto jsem jednou měla taky. Může to být právě i reakce na nějakou použitou kosmetiku. Mě tenkrát pomohlo všechno vycházet a koupit od La Roche řadu Effaclar a to pomohlo. Používám to dodnes a pleť mám pořád hezkou.

autor
15. srp 2021

Děkuji moc😍

te_reza
15. srp 2021

Sudocream😂

autor
15. srp 2021

@te_reza on to totiž ten pupínek vysušil a už se mi nikdy neudelal😀

lv
15. srp 2021

A neodlicovat micelarkou

alik20
15. srp 2021

Hodne si chvali mydla mam tak mrknete, jinak ja budu mit taky uhraky asi az do smrti 🤦

milisent
15. srp 2021

Mne ted behem tydne pomohlo rano a vecer cistit plet ruzovou vodou od Purity Vision a mazat kremem od Weledy Skin food light, ale mam suchou plet. Kazdopadne jsem uz taky byla zoufala a jsem rada, ze mi neco zabralo. Ten krem je lehky, zadna mastnota a hytratuje

rejalin
15. srp 2021

Mně hodně pomohlo kafrové mýdlo od many. Jenom to chce mít i nějaký dobrý krém proti vysušování (nebo nějaké máslo) 🙂

hojda
15. srp 2021

Tonikum s kyselinou glykolovou, pomůže uvolnit póry, aby se se nezanášely a neucpávaly. Skvělé je the ordinary

https://www.youtube.com/watch?v=46_oUg6pqg0
petulkadodo
15. srp 2021

Také jsem s tím zápasila i v dospělosti a ačkoli jsem si léta myslela, že mám mastnou pleť, pomohla mi nakonec hydratační kosmetika, jen je dobré vybrat nějakou ne na úplně suchou pleť. Super je růžová voda, krém mi hrozně vyhovuje český krém od Havlíka a není tak drahý. Fajn je pak i La Roche nebo Orlane, ale to už je dražší. Hlavně nic na mastnou pleť. Taky jsem v době covidu zjistila, že mé pleti dělá hrozně dobře být bez makeupu nebo tónovacího krému. Když si ho teď výjmečně dám, pleť se mi do večera hrozně zmastí a podráždí. Přitom dřív bych bez toho nevyšla ven.

barmil
15. srp 2021

Co jídelníček? Často to je reakce na vnitřní prostředí, pleť a vlasy vyživujes hlavně zevnitř. Pijes dost čisté vody? Nejis moc cukrovinek a zprocesovanych potravin? Pak nepomuze ani ten nejdražší krém.

farka
15. srp 2021

Detox těla, nezkoušela jsi? Dost často je pleť odrazem toho jak zanesené je tělo uvnitř (játra, ledviny). Mně pomohl detox jater, úprava jídelníčku, bohužel dočasně, v těhotenství se detox nesmí 🙂 a ještě voda Uriage - tmavě zelená řada.

lenerka1
15. srp 2021

Mě pomáhá jedině upravit jídelníček a zminimalizovat kosmetiku. Když jsem nejedla mléčné a sladké, tak byla pleť jako od miminka, myju čistou vodou, sem tam čistým olivovým mýdlem bez parfemace, vlhké promáznu bambuckým máslem, zbytek těla totéž...čím míň potenciálně dráždivé chemie na tělo tím lépe. Když hodně hřeším sladkým, pleť mi to vrátí jako bumerang.

baraskaska
15. srp 2021

Souhlasim s jidlem. Kdysi jsem mela hroznou bradavici na krku. Nemohla jsem se toho absolutne zbavit. Pak jsem zacala jinak jist a ejhle ona uplne zmizela, sama od sebe. Verim ze mi proste jen telo podekovalo. 🙂 jo a taky se mi plet zhorsila v dobe kdy jsem do sebe hodne cpala mliko normalni i suseny a proste celkove extreme mlecnych vyrobku coz ale zas mozna souviselo i s tou bradavici protoze jsem jedla v tu dobu jen zaklad mlecnych vyrobku abych nestradala ale zbytek jsem odbourala. Akne je odraz vnitrku takze ja proste na nejaky kremicky vodicky a jine neverim. Musi se zacit zevnitr.
A ano jak se pise podemnou. Sladke.

maki90
15. srp 2021

Přejdi na přírodní kosmetiku, tohle vypadá, že to, co používáš ti moc nesedí. Mně se nejvíc osvědčilo: čistící pěna Juicy od mossa, levandulová voda (sice hrozně smrdí,ale fakt pleť zklidňuje), hřebíčková voda na dočištění a aknegel obojí od Nobilis Tilia. A čistit konjakovou houbickou. Hlavně důkladně čistit, dostatečně hydratovat, dost pít a pozor na jídlo, to je asi největší zabiják pleti, aspoň u mě (cukr, smažený, alkohol a vůbec zpracovaný potraviny).

lobella
16. srp 2021

Zkus se podivat na Karla Hadka, pouzivam rok a super, fajn, ze si muzes nakoupit vzorky a zkouset, co sedne a pak az objednat klasicke baleni

majili
16. srp 2021

Taky doporučuji instagram katerina_routova. Já měla teď docela šílenou pleť v těhotenství a pomáhala mi kombinace čistící pěny od Lobey, heřmánková voda od Purity Vision, sérum od The Ordinary Niacinamide + Zinc. Na to ještě hydratační krém od The Ordinary. Tohle jsem používala každé ráno a večer a na noc jsem si lokálně místa natírala ještě zinkovou mastí od Purity Vision. Pokud jsem tohle dělala, tak se pupínky další neobjevovali, jakmile jsem byla jeden den líná, tak naskákaly další.

lamiaaa
16. srp 2021

Taky na to neskutečně trpím, mám to ještě mnohem horší než ty a stále na to něco zkouším. Mimo masti na recept od kožního, které mi teda pleť vyhladily krásně, ale bohužel se nedají používat trvale, takže už je nepoužívám, se mi osvědčila dražší čistící kosmetika z lékárny od Biodermy, ale pozor: hydratační řada (pouze čistící gel mám ze zelené Sebium řady určené pro aknózní pleť)-ono totiž když je pleť málo hydratovaná, tak tvoří pak víc mazu a spíš se ty pupínky dělají, takže micelární vodu a denní krém mám z modré řady Hydrabio. Taky jsem v posleních měsících docela spokojená s konopnou kosmetikou od Cutishelpu a Cannadermu (noční a denní krém, čistící pěna a micelárka).. Jinak čištění pleti u kosmetičky mi to spíš zhoršilo.

dominikapa
16. srp 2021
Uživatel dominikapa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dominikapa.

Taky jsem hrozně dlouhou dobu trpěla na akné, používala jsem všelijaké krémy, mastičky a nic pořádně nezabralo. Na doporučení kamarádky jsem začala používat CBD olej a fakt mi na akné pomohl. Používám tady tento https://www.cannapio.cz/cbd-tinctura-strong-9-prirodni-full-spectrum-olej-30ml-cannapio.html Těch olejů je hrozně moc, ale tento se mi hodně osvědčil 🙂

haninka83
8. zář 2021

@dominikapa Můžu se zeptat, jak jste ho na akné používala? V odkazu čtu, že tento olej se používá vnitřně pod jazyk.

zelenaesmolda
8. zář 2021

Ja bych hlavne resila pricinu

dominikapa
8. zář 2021
Uživatel dominikapa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dominikapa.

@haninka83 ano používá se vnitřně, ale pomáhá to právě na stres, imunitu a zahojilo se mi právě i akné 🙂 vyzkoušejte 🙂

haninka83
8. zář 2021

@dominikapa Děkuji za tip. Hodně jsem teď o CBD četla a to je skoro zázrak na vše 🙂 Ale akné by mě nenapadlo, resp. možná nějaká mastička, ale tinktura... hmm. Díky 🙂

rozitta
8. zář 2021

Měla jsem něco podobného. Kožní mi řekla že se to ani nedá seškrábnout, že je to velká plocha. Kdysi mi zabralo na bradavici na plosce nohy namočení nohy do vlastní moči, cca na půl hodiny. Bradavice za pár týdnů zmizela a nikdy se nevrátila. Takže jsem zkusila na noc poťupkat čelo močí ( byla jsem zoufalá 😀) a fakt se to vyléčilo 💪👍 zkus na nějakém kousku kůže a uvidíš.. jinak četla jsem teď výborné recenze na rodinnou kosmetiku Inaessentials ( tak nějak se to píše) - levandulová voda. Může být napřed zhoršení a pak už je to OK. Dokonce vrací peníze, když nejsi spokojená.