Zvýšená sliznice, bulka v podpaží i v prsu. Souhra náhod?

olliiee
19. pro 2023

Zdravím maminky..
Docela nedávno jsem si v podpaží našla bulku a po té i v prsu...
Objednala sem na mamograf ale do konce roku mají plno.Sem nervózní.
Jenže jak jsem byla na gynde na kontrolu,tak zjistil,že mám hodně zvýšenou sliznici..Nějakých 16mm..Jsem po sterilizaci.(3x císař) Tudíž snad 🤰 nehrozí přirozenou cestou.
Možná to nemá spojitost ale nebudu moudřejší z veškerých vyšetření,chci se zeptat,zda se s tím někdo již setkal?Nebo prožil něco podobného.Děkuji předem za odpovědi.

megi89
4. led 2024

@olliiee držím palce!

73nica73
4. led 2024

@olliiee moc me to mrzi! Ale zvladnes to! Mas deti a mamy zvladnou vsechno! Takze preju hodne sil a nakopej ty mrse prdel!❤️

olliiee
autor
4. led 2024

@helen_h děkuji,vážím si toho 😇

kocvarovas
4. led 2024

@olliiee je dobře, že sis vyšetření domluvila na co nejdřív a nedbala názor gyn.. Čím dřív začneš bojovat, tím líp.. Motivaci máš velikou..Držím ti všechny 4 palce, co mám..

ilone
4. led 2024

@olli✊️✊️✊️

kocila
5. led 2024

@olliiee tak to me moc mrzi, ale jsem hrozne rada, ze jsme te tady vyburcovaly, abys sla na vystreni co nejdriv, protoze cas odhaleni je nesmirne dulezity….
Asi jsi ted na dne, ale jak pises, mas pro koho bojovat, nejen pro deti, ale hlavne pro sebe🍀
Porazis tu potvoru a moc drzim palce,at lecba zabere rychle, i kdyz je to beh na dlouho trat..je tady na koniku par maminek,ktere rakovinu prsou zvladly 👍👍
Kdybys nekdy potrebovala povzbudit, klidne napis….

olliiee
autor
5. led 2024

Strašně moc vám všem děkuji a vážím si vaši podpory...♡

xnikolan
5. led 2024

Moc držím pěsti 🍀

olliiee
autor
6. led 2024

@xnikolan Děkuji moc