Plánování těhotenství, je dobré užívat Femibion už nyní?

prisscilla
12. lis 2013

Dobrý den, mám prosbu, plánujeme miminko a chtěla jsem se zeptat, jestli je dobré užívat FEMIBION už nyní. Popřípadě jaký by byl nejlepší ? Děkuji moc 🙂 .

femibion_hana
25. lis 2013

@maciki Dobrý den, můžete užívat obojí. Z pohledu prevence vývojových vad je samozřejmě důležitější folát ve Femibionu 800, ale po železe budete mít víc energie 🙂 Budu moc ráda, když mi dáte vědět, jaké jste měla zkušenosti s Fem Železo, jak jste se cítila a Vám fungoval. Adresa je femibion@merck.cz Děkuji a přeji hodně štěstí. Hana P.S. Nechci malovat čerta na zeď, ale kdybyste hledala víc informací při snažení, dobré jsou www.stopneplodnosti.cz

smudlickove
25. lis 2013

Děkuji za odpověď. 🙂

femibion_hana
25. lis 2013

Milé maminky, musím služebně do zahraničí, kde budu až do čtvrtka. Třeba dostanu nějakou inspiraci k Femibionu. Pokusím se přihlásit, jakmile to bude možné, většinou však ve večerních až nočních hodinách. Zatím se mějte hezky, Hana

femibion_hana
2. pro 2013

Milé maminky, můj čas na modrykonik.cz už vypršel, tak se s Vámi musím rozloučit. Děkuji Vám za milé popovídání, bylo to moc fajn. Pokud by Vám na rozum přišel jakýkoliv dotaz či poznámka, neváhejte mě kontaktovat na femibion@merck.cz Budu moc ráda za každou reakci. Přeji Vám, Vašim ratolestem i rodinám klidný předvánoční čas a krásné vánoce. A v novém roce hodně štěstí, Hana