Soutež s vodou Lucka

lucka_cz
10. zář 2011

Pošlite nám fotku na tému "Moje dieťa miluje vodu" a my každý deň potešíme
tri z vás CDčkom s pesničkami od Jitky Molavcovej, Márie Podhradskej a Richarda Čanakyho – Pec nám spadla.
Výhercov z predošlého dňa zverejníme v nasledujúci deň do 10:00 hodiny.
Fantázii sa medze nekladú - potešíme sa fotkám detí behajúcich pod záhradným rozprašovačom, kúpajúcich sa v mori, pijúcich vodu, hrajúcich sa vo vani... A ak žiadnu vhodnú fotku nemáte - nič to, urobte ju hneď teraz.
Zo všetkých fotografií nakoniec vyberieme jednu, ktorej autor/ka získa pitný režim Lucka na 3 mesiace.

Ako sa zapojiť do súťaže:
1. Fotografie pridávajte priamo do fóra, priamo do diskusnej témy s názvom: Súťaž s vodou Lucka
2. Môžete pridať neobmedzený počet fotografií. Nemôžu sa opakovať. Pridávajte ich priebežne, aby ste mali väčšiu šancu vyhrať.
3. Každý deň vyhrávajú 3 súťažiace/súťažiaci. Výhercov vyberá porota z Lucky na základe originálnosti vašich fotografií a popiskov k nim.
4. Na záver súťaže bude vybraná jedna fotografia, ktorej autor/ka získa pitný režim na 3 mesiace, t.j. 90 ks 1,5l fliaš Lucka podľa vlastného výberu.
5. Sútaž sa končí vo štvrtok 29. septembra o 24:00. Výhercovia CD budú zverejnený 30. septembra do 10:00 a výherca pitného režimu bude zverejnený 30. septembera do16:00 hodiny.

Rada do súťaže: Váš úspech záleží od kvality fotografií, ktoré zverejňujete v albume.
Kvalitné popisky k fotografiám taktiež zvyšujú popularitu albumu.

Pravidlá súťaže:
1. Môžete pridávať ľubovoľný počet fotografií.

zuzzie
28. zář 2011

to je bájo,super soukromej bazenek
ten písek se vleze fakt všude
babi,já chci taky pádlovat

aninam
28. zář 2011

Mami, pridej mi ještě vodu! Mám ji málo....
Tak natekla tam ta vodička nebo nééé??? 😀
I tatra musi do vody....

zuzzie
28. zář 2011

pozor,kamen nalevo,jo

zuzzie
28. zář 2011

a po té velké námaze na lodi zasloužený relax 🙂

lucka_cz
autor
29. zář 2011

VÝHERCOVIA ZO STREDY 28.9.2011
Srdečne blahoželáme týmto trom autorkám fotografií @janula28 @sabcav @zuzzie. Prezrite si aj víťazné fotografie. Výherkyne poprosím o zaslanie poštovej adresy do mojej IP, aby sme vedeli, kam zaslať výhru. Vopred ďakujem.
Výhercovia budú duplicitne zobrazení aj v téme Výhercovia súťaže s vodou Lucka.

rani
29. zář 2011

biela rybicka v cervenom mori 😀

marinka
29. zář 2011

Už bumbám sama a jsem z toho pěkně vykulená 😀
Krmíme kačenky
Naše komtesa s pěnovým účesem 😀

mysicka003
29. zář 2011

To si pěkně plavu, co!

limete
29. zář 2011

Už od mala jsem bublinková víla 🙂

dzej
29. zář 2011

vodní živel...

misulenka9
29. zář 2011

Takto moje malá rybička zbožňuje vodičku 🙂

lucka_cz
autor
30. zář 2011

VÝHERCOVIA ZO ŠTVRTKA 29.9.2011
Srdečne blahoželáme týmto trom autorkám fotografií @marinka @limete @misulenka9. Prezrite si aj víťazné fotografie. Výherkyne poprosím o zaslanie poštovej adresy do mojej IP, aby sme vedeli, kam zaslať výhru. Vopred ďakujem.
Výhercovia budú duplicitne zobrazení aj v téme Výhercovia súťaže s vodou Lucka.

rani
30. zář 2011

vo vodicke sme ako doma 🙂

fender
30. zář 2011

dneska nám přišlo cd, děkujeme 😵

bublimka
30. zář 2011

Dnes nám dorazil balíček s výhrou moc děkujeme 😀

ivarei
30. zář 2011

Mockrát děkujeme za CD 🙂 a posíláme další foto 🙂

verule80
30. zář 2011

Copak jsem nejaka kytka, ze me zalevaji? 😲

brusinka.pusinka
30. zář 2011

voda je opravdu fajn ať už je v jakémkoliv stavu 😉

lucka_cz
autor
30. zář 2011

Pri žrebovaní o hlavnú cenu sa šťastie usmialo na autorku fotografie vloženú dňa 15.9. o 14:14 @pemka. Výherkyňa získava pitný režim na 3 mesiace, t.j. 90 fliaš vody Lucka podľa vlastného výberu, o výhre aj spôsobe odovzdania výhry bude oboznámená cez IP adresu. Srdečne blahoželáme a veríme, že ju výhra poteší.
Nakoľko sa nám páčilo, že mnohé z vás označovali fotografie iných súťažiacich, radi by sme odmenili aj @ani3012 za to, že 58 x označila niektorú z fotografií ako "páči sa mi", čím sa stala najaktívnejšou užívateľkou v súťaži - za takúto tichú podporu jej posielame tiež CD (poprosím o zaslanie adresy do mojej IP).
Taktiež by sme dodatočne radi poslali CD týmto maminkám, ktoré sme z kapacitných dôvodov nemohli vybrať v žiaden deň, a ktoré poslali viac ako 5 fotografií počas súťaže: @nepiha @aninam @hanysek5 a @evinka (poprosím o zaslanie adries do mojej IP).
Veľmi pekne ďakujeme za Vaše fotografie i účasť v našej súťaži. Dnes sme uverejnili posledných výhercov zo včerajšieho dňa ako aj výhercu hlavnej výhry, súťaž sa týmto oficiálne skončila. Verím, že sa čoskoro stretneme pri podobnej súťaži či už na modrom koníku alebo na našej oficiálnej stránke www.lucka.sk.

aninam
30. zář 2011

Jééé, moc děkuji!!!!

evinka
30. zář 2011

Děkuji 🙂

hanysek5
30. zář 2011

Dííííky!!!! 🙂

broucek2
30. zář 2011

@lucka_cz Děkujeme za CD, Verunka si jej hned zabavila a mazlila se s miminkem na brožuře. Evidentně jste jí tímto udělali radost. Navíc musím pochválit příchutě Vašich minerálních vod. Vyzkoušela jsem je a budu kupovat častěji.

broucek2
30. zář 2011

Jako díky přidávám další foto. Mimo soutěž :o)))

aninam
10. říj 2011

@lucka_cz Tak CD dnes dorazilo, mockrat dekujeme!