SOUTĚŽ O MĚSÍČNÍ PITNÝ REŽIM PRO CELOU RODINU

jana_rajec
24. bře 2016

Vzpomenete si na nějaký výlet, který byl pro vás nebo celou vaši rodinu něčím nezapomenutelný? Pošlete nám fotku - nemusí být zrovna nejnovější, hlavně ať zachycuje vaše krásné chvíle v přírodě. 🙂 Jednu z odpovědí odměníme měsíčním pitným režimem pro celou rodinu!

Soutěž potrvá až do neděle 27. 3. 2016 do 19:00 hodin, takže máte dost času se zapojit a najít ty nejvýstižnější fotografie. 😉 Vyhodnocení pak najdete tady na fóru a také na mém blogu.

ta_kacka
24. bře 2016

Sice je to už skoro dva roky, ale tento výlet (a dokonce pouze výlet) pro mě je nezapomenutelný. Plánovali jsme dlouho jet na Hukvaldy a konečně jsme měli volný víkend, tak jsme si řekli, že vyrazíme v sobotu. Počasí nám nevyšlo, bylo chladněji a ke konci pršelo, ale já byla neskutečně štastná- to ráno jsem si udělala těhotenský test a tam byli dvě čárky! Takže i když to byl jen výlet, tak díky testu a ted i synovi co máme, si něj často vzpomenu...
Fotka je hrozná, ale je na ni pěkně vídět, jak jsem se přiblble usmívala celý den 🙂

vkatu
24. bře 2016

Tak my jezdíme rádi na výlety, ale náš malý je vždy nejšťastnější, když si uděláme výlet do zábavního centra pro děti, to je vždycky ve svém živlu. 🙂

lenyczka89
24. bře 2016

Moment na který nikdy nezapomeneme, protože je to první výlet s kočárkem s naším synem 🙂

marki133
24. bře 2016

Nezapomenutelný byl náš první výlet, kdy jsme už nebyli jen ONA a ON, ale RODINA. Výlet jsme si udělali na 1. máje v Kroměřížských zahradách.

kariii
24. bře 2016

Výlet na hrad Zvíkov 🙂 máme rádi zámky a hrady... Nevěděli jsme to v tu chvíli, ale vlastně už jsme nebyly jen 3, ale 4 🙂

nofrona
24. bře 2016

Pro mě je nezapomenutelný výlet do Vlkoše na Dny vojenských tradic, kde náš 1,5 letý Milánek byl nejmladší ruský vojín.

p_ch
24. bře 2016

nejlepší výlety jsou k prababičce. Krmení slepic nebo králíčků s prababičkou jsou určitě nezapomenutelné zážitky pro obě strany...

monunkaaa
24. bře 2016

Nejradsi mame vylety do ppřírody 🙂

dubina
24. bře 2016

Naše první rodinná dovolená u Balatonu 😎

zimkova
24. bře 2016

Nás poslední společný velký výlet byl do ZOO Bratislava + Dinopark Bratislava. Užili jsme si to naplno, kluci nikdy Dinosaury ještě neviděli. Společných foto moc nemáme, ale jednou jsem oslovila kolemjdoucí, tak posílám. Děkujeme 🙂

krajnakovalenka
24. bře 2016
Uživatel krajnakovalenka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krajnakovalenka.

S princeznou a ďáblíkem při hledání kešky 😉

a.n.e.t.t
24. bře 2016

Nejkrásnější byla naše první rodinná dovolená na Náchodsku loni v červenci. Ondrášek měl čerstvé dva roky a Klárinka už byla v bříšku, 13tt 😎 .

hance09
24. bře 2016

První rodinná dovolená 🙂

kh
24. bře 2016

Příroda je plná úžasných věcí. Kmenů, brouků, lístečků ro tátu a (Kebulky prvních) slimáků...

doskocilovaeliska
24. bře 2016

Naše první procházka,kdy Elenka začala sama ťapkat 🙂

nugetka20
24. bře 2016

Dobrý den, posílám Vám 2 fotky z loňské dovolené s mým přítelem - budoucím tatínkem kloučka, kterého právě čekáme. Zatímco on potřeboval výš a dál a ještě kousek, tak já .... 😀

mari90
24. bře 2016

První pořádně setkání dcerky se sněhem 🙂

mrkew
24. bře 2016

S dcerou jsme byly zkouknout Mostecko pro nás baráček

pajuska252
25. bře 2016

Naše večerní procházka na štědrý den, sníh sice nebyl, ale stihli jsme západ sluníčka i s našim pokladem. 🙂

sunnurse
25. bře 2016

Pro nás je nezapomenutelný výlet do Říma, kde jsme zapálili svíčku za to, aby si k nám brzy našlo cestu miminko. O tři měsíce později... 🙂

joannah13
25. bře 2016

když nám je dobře všude tam, kde jsme spolu a to je každé místo krásné 🙂 ale popravdě je nám nejlépe někde v přírodě, milujeme klid a šumění lesů.. už se těším na léto, až budeme jezdit na výlety 🙂

rituska88
25. bře 2016

Náš asi první rodinný výlet - na Den dětí 2015 - Karlova Studánka 🙂

rezetka
25. bře 2016

Příroda a zvířata, to máme rádi, to vyhledáváme. Kdykoliv a kdekoliv 😉

markysek2
25. bře 2016

Vyrážíme do přírody kdy můžeme....se starším už na delší túry (pohádková stezka v Hr. Králové), občas do přírody podle syna , čímž jsou mašinky (Jaroměř) , a když ne mašinky tak aspoň pořádná odměna (slavnosti perníku Pardubice), ale protože bydlíme v domečku jsme v přírodě vlastně denně :D

adrianka1712
25. bře 2016

Naše nejkrásnější a nejoblíbenější výlety jsou jednoznačně ty k velikýmu rybníku. 🙂

petulekr
25. bře 2016

Jeden rodinný výlet do westernového městečka v Boskovicích před pěti lety, kdy se nám dařilo moc dobře, než nám děda onemocněl. Teď jsou výlety vzhledem k jeho zdravotnímu stavu náročné. Užili jsme si super den

simdan
25. bře 2016

Naše dovolená na Pálavě 😀 vlastně to byla svatební cesta a bylo parádně 🙂

irenoslava
25. bře 2016

nádherný výlet na Šerlišský mlýn s mamkou, taťkou a našim tehdy se 4 měsíčním Vašíčkem

luonnatar
25. bře 2016

Vylet na hrad Přimda,prvni s kocarkem a pro nasi rodinu dulezity,jmenujeme se totiz Přindovi!

1miska
25. bře 2016

provance - my dva a "kulíšek" v bříšku 🙂