Poslední SOUTĚŽ o kapky ColiPrev

gabrisova_vivaxcz
29. led 2017

Milé maminky, Dni s kapkami ColiPrev se pomaloučku končí. Jsme rádi, že jste se zapojili do diskusí a soutěží. Rozhodli jsme se proto, že ješte jednou odměníme 3 z vás kapkami ColiPrev, když se zapojíte do naší poslední soutěže. Dnes nebudeme prověřovat vaše vědomosti. Protože je víkend, tak mě zajímá, jak ho trávíte s Vašim děťátkem. Jaký je/byl Váš program na víkend? Odlišuje se od běžných dní v týdnu? Napište mi do dnešní půlnoci, pokud chcete, můžete přiložit i fotografii 🙂
Potom vylosujeme 3 z vás, které získají kapky ColiPrev.

twoangels
29. led 2017

Užíváme zbytků sněhu 😀

luluzaa
29. led 2017

Víkendy se snažíme trávit celá rodinka pohromadě a vymýšlíme vždy nějaký program. V sobotu se celá naše rodinka šla projít po zamrzlé řece. 🙂 A dnes jsem "půjčila" kočárek s naší nejmenší tátovi, ať si zasportuje. Já hlídám doma staršího, který dostal teplotu. ☹

sarka49
29. led 2017
zhalickova
29. led 2017

Dnes jsem si s dětmi zašla na delsi procházku, kde všichni tři hezky vymrzli. Ted jsme si naordinovali pyzamove odpoledne. Jsme v pyžamu, lezime u pohádek a papkame. No komu je lip?

petra_pf
29. led 2017

Včera bobovačka, dneska pohádky.

pomoztekacence
29. led 2017

My se tento vykend lecime,jsme cela rodina nemocna tak se divame na pohadky,cteme pohadky o konich a hrajeme si s kostkama a s legem duplem.Jinak nas tydenni program od vykendniho se lisi.Pres tyden jsme venku i dopoledne a odpoledne chodime pritelovi naproti.A pres vykend byva doma tak chodime ven bohuzel vetsinou az odpoledne.Fotecku jeste zaslu,ale musim se dostat na tablet.Mobil mam od vanoc novy,tak tu nic moc fotky nemam.🙂🐶

michaltrinev
29. led 2017

Cely víkend travime na horách a moc síto uzivame.Kde by mohlo bit lip než na čerstvém vzduchu. Jen škoda ze uzto konci,mala síto náramně užila a vůbec nechce jet spatky domu. Zas n am začne novy týden a musím do prace,takže si tak užívat z rodinou nemůžu. Tak už se Těším na další víkend plny zábavy a radosti.

tomikkubik
29. led 2017

Nás nejstarší lyzuje, my s miminkem nemůžeme ven, tak jsme byli jen u babičky na obědě, tam se dá dojed autem...

pomoztekacence
29. led 2017

Tady je jen par fotek,poslala bych víc,ale vzbudila se mi dcera

elinka90
29. led 2017

My byli navstivit prababicku s pradedou 🙂 na ne se nesmi zapominat 🙂

patty88
29. led 2017

Přes týden si moc neužijeme tatínka a po dlouhé době jsme měli víkend jen pro nás tři. takže malý si užil tatínkovu náruč..a maminka měla víc času pro sebe.. v sobotu procházka..v neděli návštěva švagra a jeho rodinky.. moc pohodový víkend...a další víken přijedou přítelovi děti..bude veselo 🙂

soda365
29. led 2017

V sobotu jsme jeli na návštěvu do Prahy k mojí mamce, která Tadeáška miluje a dneska jsme se všichni tři společně váleli ve sněhu, proptože přes týden si společných chvil moc neužijeme a byla to bomba - proč není víkend pořád 🙂

pexinka81
29. led 2017

dobrý večer,

dětičky konečně už spí a tak si můžu užít opět svoji tichou nerušenou chvilku s inetem 🙂 a modrým koníkem.

Tento víkend byl u nás ve znamení léčéní se ☹ ...dětičky si ze školky přinesli domů nějakou virozku...a tak celý víkend posmrkávali a pokašlávali....naštěstí už jsou rozumní a dají na moje léčitelské metody...a tak jsme se dnes střídali u "matýsku, namaluj mi" v inhalování a léčení rýmy....

Za to týden byl krásný...po školce a práci jeli naše dětičky se poprvé podívat na jejich prvního bratrance, který se narodil moji sestřičce před necelým měsícem.....byla jsem až zaskočena tím, jak krásně na něj reagovali...Anežka, jako správná opěčovávatelka, jej chtěla neustále houpat, Jiříček mu zase neustále ukazoval svoje nové autíčko....a Míša, ten se s ním chtěl podělit o kinder mléčný řez 😀 ....i přesto, že jsou moje dětičky dost hluční, tak tady byly jak andílci, tiší a klidní....asi zauvažuji nad dalším miminkem 😀DD

sosama
29. led 2017

Milujeme se Sabinkou sníh, teď jsou ideální podmínky na boby, sáně, válení se ve sněhu, koulování a stavění huhuláka 😀 Takže vyrážíme každý den a Sabinka si to náramně užívá. Je nám jedno jestli je sobota nebo středa, chodíme kdykoliv se nám zachce, Sabinka je už od mala živel a kontakt s přírodou potřebuje. Kdyby se nám poštěstilo vyhrát kapičky, darovala bych je své nejlepší kamarádce, která očekává děťátko už za 14 dní 👶 Vím že by jí to moc potěšilo, protože nemá peněz nazbyt. Všem přeji krásné zimní radovánky❄🐧☃

venysha
29. led 2017

Víkend byl úžasný..stejně tak jako všechny naše poslední dny, kdy netrpělivě očekáváme narození naší milované sestřičky..❤😍 Velká ségra už se nemůže dočkat, až bude pomáhat a maminka až si to zase po 6letech oživí 😅

gabrisova_vivaxcz
autor
30. led 2017

Dobré ráno maminky a tatínkové 🙂
Všem mockrát děkuju, že se s námi rozdělili o svoje víkendové zážitky. Všichni máte krásné a veselé děti 🙂 Bohužel vyhrát můžou jen tři z vás. Soutěž je ukončena, já vám všem přeji hodně štěstí někdy příště.
Gratuluji našim vítězkám @sosama @pexinka81 @twoangels

kh
30. led 2017

@gabrisova_vivaxcz Vyhra uz je doma, dekuji. V breznu se bude hodit 🙂

pexinka81
30. led 2017

@gabrisova_vivaxcz ...děkuji moc, jistě udělají moji sestře, jako novopečené mamince, radost a užitek! 🙂