• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zajímají vaše děti štítky na hračkách a na oblečení?

(Zamčená)
3. dubna 2012 
Štítky naši Kačenku taky baví. Jen musím dávat pozor, jaký si najde. Nedávno jsem ji načapala se štítkem od trenýrek našeho Matýska :grinning:
23. bře 2012 ve 13:12  • Odpověz
jééé kdybych věděla, že existují hračky přímo se štítkama, tak už je mám dávno koupené :dizzy_face: tak aspoň vím, co darovat kamarádkám, které budou mít miminko - určitě to bude ta nejlepší hračka :grinning:
24. bře 2012 v 09:07  • Odpověz
V určitém věku syna jsem měla dojem, že štítky ho zajímají z celé hračky jediné :grinning: Když lezl, vždycky mu nějakej plyšák visel za štítek z pusy, byl jak pes :grinning:
25. bře 2012 v 16:33  • Odpověz
ahoj, uz jsem sem jednou psala, ze nas prvni syn stitky miloval atd., no a ze asi jednu "stitkovou" hracku urcite poridime i druhemu prdolkovi. Dneska na prochazce s kamaradkou, kdyz jsem videla, jak si prcek hraje se stitkem na sve hracce, jsem si na to zase vzpomela. Ptala jsem se kamaradky, zda si jeji dvojcatka hraji taky se stitky a jeji odpoved byla, ze je striha. Tak ji rikam, ze dela velkou chybu, ze je to jednat nejvetsi zaliba temer vsech deti a pak jsem ji rikala, ze existuji hracky, kde tech stitku je daleko vic, kde jsou opravdu prednesji stitky, nez sama hracka.
No a uz se dostavam k tomu proc sem vlastne dnesni prihodu pisi ( trochu obklikou, :o)), ale uz)

Tak ji rikam, ze asi budu nejakou takovou hracku porizovat pro naseho bobka a pak se divam na kocarek na toho naseho slonika a s uzasem zjistuji, ze uz nic takoveho porizovat nemusim, protoze uz takovou hracku mame - toho naseho SLONIKA, :o)), asi po 4 mesicich, zjistuji, ze tech cedulek ma nas slon vic nez jednu :o)) To brzo :o)), ale je pravda, ze jsme ji dostali :o))

A nasemu malemu se tato hracka opravdu moc libi :o)
26. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz
určitě. ty prcky štítky prostě baví :slight_smile:
26. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz
Kdyz se nam narodila holcicka, moje sestra, ktera sama ma tri dcery, prinesla par hracek a rika "jen, prosim, neodstranuj ty stitky, uvidis sama" a mela pravdu ... :slight_smile:
26. bře 2012 ve 20:44  • Odpověz
Nasi Terezce je dnes presne mesic, do pusinky se snazi narvat celou rucicku a cokoliv se ji priblizi k pusince ale stale to neni ono. Vse je velke, nic se ji tam nevejde. Ted dostala nove rukavicky na doma(aby se neskrabala) a jake bylo nase prekvapeni, kdyz bylo najednou ticho a klid. Prijdeme k postylce a zjistujeme, ze rukavicky maji stitek, ktery si Terka vesele ozuzlava - konecne nasla neco, co se ji cele vejde do pusinky!
27. bře 2012 v 07:55  • Odpověz
@snoozebaby Dečku máme doma. Mockrát děkujeme, je krásná a určitě splní očekávané :slight_smile: Je tam jedna cedulka, která bude nej nej a ta je schovaná pod barevnou :slight_smile: Také děkuji všem, kterým se líbil můj příspěvek a i díky vám vyhrál. :slight_smile:
27. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz
@forji Jů, vám už dorazila? My netrpělivě čekáme každý den, kdy objevíme ve schránce lísteček od pošťačky. Už se moc těšíme
28. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz
Anetka taky ráda vyhledává všechny štítky a snaží se je co nejrychleji oslintat, aby se jí s nimi ještě lépe hrálo. Naposledy ji nadchla jedna housenka, kterou dostala na Vánoce, má tolik funkcí, je z různých materiálů, ale nejlepší na ní je, že má štítkovou knížečku...jednoduše je na ni několik štítků za sebou, takže malá si to pěkně ožužlá a pak čte jednu stránku za druhou :grinning:
28. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz
Ano, i u nás vedou štítky nad hračkami :grinning: Vždy jsem je z hraček, oblečení a pod. odstraňovala. Od doby, co je dcera objevila, už si to nedovolím :sunglasses:
29. bře 2012 v 10:47  • Odpověz
Syna zadne stitky nikdy nezajimaly. A nikdy mne ani nenapadlo kupovat hracky nebo cokoliv jineho se stitky.
31. bře 2012 v 19:08  • Odpověz
Od ségry vím, že synovec štítky přímo zboźňuje, dokonce možná víc než samotné hračky! Já už se nemůžu dočkat až se nám zadaří (nebo že by už? :slight_smile: a já dám svému miminku štítečkové hračky už od prvních dnů. Musím říct, ale že samornou by mě asi ani nenapadlo, źe děti štítky tak milují a tolik je baví :slight_smile: A je paráda, že je už i na českém trhu značka přímo zaměřená na štítky. Jsem nadšená.
1. dub 2012 v 11:14  • Odpověz
Naše malá také patřila (píšu v minulém čase, protože teď už má trošku jiné zájmy) ke skupině dětí, pro které byl podstatný štítek, hračka byla až na druhém místě :slight_smile: Ale nebyla v naší rodině sama. Máme 3-letého psa, který miluje plyšáky (láska spočívá v tom, že je chvilku nosí a pak je rozškube na cucky), ale první, co vždycky hledá a odpreparuje, je právě štítek. Na rozdíl od holčičky pes hledá štítky dodnes :slight_smile:
1. dub 2012 ve 14:42  • Odpověz
@aevka Tak s tímhle souhlasím :grinning: Naši pesani jsou také zatíženi na plyšouny (přesně.....ponosit, jemně poslintat a rozcupovat na centimetrové kusy) a štítky vždy berou za své jako první :grinning:
1. dub 2012 v 15:43  • Odpověz
Nedělní chvilka poezie :grinning:

Snoozebaby
Přichází k nám nová značka,
Snoozebaby, je nejen skvělá hračka.
Vy jí ještě neznáte?
Štítky. kam se podíváte!
Štítků totiž není nikdy dost,
jsou na hraní i pro radost!
Jestli máte štítky rádi,
se Snoozebaby budete kamarádi.
štítky se dají žužlat sát
jen se nesmí ustříhat!,
Každý štítek je ten pravý,
barevný, hebký...prostě hravý.
A jaká je nejmilejší ze všech hraček?
Přeci Snoozebaby pejsek usínáček.
1. dub 2012 v 16:43  • Odpověz
autor
poslední originální příspěvek, který bych rád odměnil, je od maminky @alyssa.anna - opět prosím o kontakt přes interní poštu abychom my, resp. jeden z našich partnerů, mohli poslat výhru - Snoozebaby dečku se štítky na žužlání! všem ostatním maminkám velice děkujeme!
Měsíc se Snoozebaby  •  1. dub 2012 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz
Strašně moc děkujeme za výhru a už se moc těšííím.
2. dub 2012 v 01:23  • Odpověz
Úderem druhého roku dceři došlo, že medvědi obvykle nemají na zadku cedulku a i u plyšáků vyžaduje cedulky ostříhané.
Dříve je ovšem milovala a vedly hračky z IKEA. Takové plachty místo cedulek totiž žádný jiný výrobce nedělá.
2. dub 2012 ve 22:18  • Odpověz
autor
Milé maminky,

jsme velmi rádi, že jste nám pomohly kampaň se Snoozebaby "dotvořit" na, pro nás, nepopsatelnou hodnotu. Chtěli bychom poděkovat vám všem za vaše připomínky, informace a skvělé slogany. Budeme se těšit z každého dalšího příspěvku a podnětu, který nám pošlete buď tady na modrého koníka a nebo na Kidsworld.

Ty z vás, které by si přály vidět produkty Snoozebaby a vyzkoušet si třeba i vozík Ezyroller "na živo", pozýváme k našemu stánku na veletrhu For Kids 2012, který se uskuteční v Praze ve dnech 12-15.dubna 2012.

Ještě jednou vám mockrát děkujeme!
Annalies a Pavol
Měsíc se Snoozebaby  •  3. dub 2012 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.