Kamarádka. Najde se na společné cvičení, výšlapy atp.?

lenu12
16. srp 2021

Ahoj,
najde se v okolí Mladé Boleslavi, Jičína nebo Turnova holčina/žena, která by se mnou chodila cvičit nebo na výšlap, prostě trochu zabojovat s kily navíc? Určitě nutný smysl pro humor 🙂

martinapilarova
9. zář 2021

@lenu12 Ahoj Já jsem Martina z Cejetic,37 let Jsem po mateřské a už bych chtěla mezi lidi a shodit par kilo by bylo skvěle😁Jsem přátelská a veselá Pokud budeš chtít,ozvi se 🙂

lenu12
autor
10. zář 2021

@martinapilarova Ahoj Marto, jsem ráda, že jsi se ozvala 🙂 Jak mivas čas? Lenka

martinapilarova
11. zář 2021

@lenu12 Ahojky Nejvíce času mám,když dam děti do skoly cca do 15 H.,ale není to pravidlo🙂

soda365
11. zář 2021

Ahojky, jsem z Benatek nad Jizerou a momentalne to sice neni uplne aktuální, ale tak od prosince bych chtela shazovat poporodni kila.. tak bych se treba potom pridala na nejake cvico v Bolce do party hmm?

lenu12
autor
11. zář 2021

@martinapilarova To asi není problém, zatím dělám ranní a odpolední, takzecca do půl dvanácté by to šlo nebo odpo kolem druhé, záleží na týdnu 😉 moje číslo je 601337872, tak se můžeme domluvit 😉

lenu12
autor
11. zář 2021

@soda365 jasně, v prosinci to teda bude pracovně složitější, ale po Vánocích není problém 😉 Číslo na mě v předešlém příspěvků 🙂

soda365
11. zář 2021

@lenu12 super😀 tak ja se ozvu a pokusime se to nejak sladit.. nejdriv potrebuju porodit, prezit sestinedeli a trosku si zvyknout na zivot v sestave ja+manzel+4 deti (6let, 4 roky, 2 roky a novorozene miminko) mozna to opravdu bude nejlepsi az po Vanocich, protoze verim, ze pripravy na Vanoce budou v tehle nove sestave docela srumec... dejte treba prubezne vedet - klidne sem, jake mate úspěchy- treba me to zacne nakopavat ke zlepseni jidelnicku nez zacneme cvicit😀

martinapilarova
12. zář 2021

@soda365 Jasne,jak se to bude hodit🙂Já mám 9 letou dceru z předešlého vztahu,partner 11 leteho syna a společně máme dvojčata 4 roky,tak jsme obě zasloužilé matky😁😄Já bych spis potrebovala trosku nakopnout,ale zkusím to sama😉Kdyby to šlo,raději bych si psala na mail,jestli nevadí martinap84@post.cz tel.606615905

martinapilarova
12. zář 2021

@lenu12 Ahoj Leni A chodíš behat nebo delší procházky,fitko ? Já bych mohla nějak koncem příštího týdne,mám nachlazene děti😞,ale ve středu už by do školky šly.606 615 905 martinap84@post.cz.