Porodnice Mladá Boleslav. Zkušenosti?

barborka1996
1. bře 2020

Holky je tu některá, která rodila v nedávné době v Mladé Boleslavi? Názory, zkušenosti? Mám dva měsíce do porodu a mamča mě furt přemlouvá ať jdu jinam. Nebo doporučení na nějakou jinou nemocnici? Jičín atd.? Děkuji.🤗

alena2109
1. bře 2020

Ahoj, já v MB rodila před rokem a za mě v pohodě 🙂 Přístup se za poslední roky, kdy jsem tam byla se synem ( 2016) změnil a dle mého k lepšímu.

miba10
1. bře 2020

@barborka1996 co člověk to názor. Já tam sice nerodila, ale rodila tam kamarádka a co vím, tak bych radši porodila v sanite 😂mě se všeobecně příčí klaudianka kuli přístupu k pacientům. A to ne jen v porodnici. Takže já pokud mám možnost volby, tak se špitálu snažím vyhnout.

denny27
1. bře 2020

Jestli to nemáš daleko, koukni na JBc.
Já tam rodila 3x. Oddělení šestinedělí super.
Oběd ti nosí na pokoj, sprchu i záchod máš taky uvnitř. Na pokoji jsou jen 2 maminky..

barborka1996
autor
1. bře 2020

@miba10 právě Klaudiance všeobecně se snažíme celá rodina vyhnout taky 😁 proto mě mamča prosí, ať rodim jinde. 😁

miba10
1. bře 2020

@barborka1996 no já věděla hned ze tam rodit nechci. A taky jsem rodila jinde 😊

flowerkacrochet
1. bře 2020

Ahoj já rodila ale už v 2015 ale nešla bych tam znovu🙂
Mám raději přirozenější porody bez všech urychlováků atd.

alena2109
1. bře 2020

@barborka1996 u porodu jsem měla asistentku, která byla fajn. Vždy jen přišla, koukla a zase odešla, takže jsem tam mohla být sama s manželem. Na závěr přišla lékařka a také moc milá... Po porodu mi ihned dali dcerku k sobě. Měření, vážení atd bylo až po dvou hodinách, koupání až druhý den ráno. Na vše se ptali, zda souhlasím atd. Žádné léky jsem nedostala a nechali porod plynout.
Na odd šestinedělí byly také fajn sestry ( výjimka se asi najde všude 🙂 ), snažili se pomoci s kojením, s péčí atd.

Co by si zasloužilo vylepšit, tak jsou pokoje a jídlo.

Jinak pokud si mohu vybrat, tak se také snažím Klaudiánce vyhnout. Např. na ORL jezdím se synem raději do Prahy, než abych šla tam. Ale upřimně, nedokážu si představit jet s bolestma až do Jičína.

ellias
2. bře 2020

Já tam rodila 01/2018 a teď (aktuálně 38tt) pojedu do JBC. Ne, že bych nebyla spokojená s personálem, ale prostě mi vadily ty pokoje bez koupelny a šíleně vrzající postele. Takže já už tam znovu rodit jít nechci.
Navíc mě po porodu ani jednou nekontrolovali.

lavita
3. bře 2020

já mb už nikdy, osobní zkušenost. pak 2x jičín a zkušenost výborná

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru