Zaplatila jsem, ale zboží nepřišlo. Kam paní nahlásit?

janicka29
13. srp 2014

Prosím může mi někdo poradit ,aby jse to tu maminkám nestávalo ,kam nahlásit paní ,která dostala ode mě zaplaceno za oblečení zakoupené tu a nemám peníze a ani oblečení.paní ani nereaguje na zprávy ani na nic ,přitom je aktivní.Jsem matka samoživitelka a nemohu jsi dovolit dávat do kapsy peníze takovým podvodnicím a myslím jsi ani žádná znás.Proto prosím někoho o radu co s tím ,samozřejmě pokud mi paní nevrátí peníze a ani nedodá oblečení do pátku jdu ji nahlásit na policii .

marecekavendulka
13. srp 2014

na policii nemá cenu chodit,pokud bys na to byla sama.je dobré,aby se podvedené maminky spojily a podaly hromadné tr.oznámení.

janicka29
autor
13. srp 2014

no a jak to zjistím koho ještě podvedla ,vždyt může vystupovat pod tolika přezdívkama ....ale pokud dám na policii určité věci tak oni zjistí jestli má už záznam ....

sabioli
13. srp 2014

Prosim o zkusenost s pani radule007...;( platila jsem pani minuli ctvrtek za kocarek zatim mne nic neprislo pry zasilalal ob.balikem...;( mate nekdo nejakou zkusenost s pani?

veruska007
13. srp 2014

@janicka29 Před časem tu psala nějaká maminka, jak si takového prodejce našla přes FB a psala tam jeho kamarádům, zda je nemocný... že jí dluží zboží nebo peníze a jistě není podvodník, ať mu pomohou zkontaktovat se s ním... a bylo to vyřešeno raz dva.

sabioli
13. srp 2014

@janicka29 pekny den jak se jmenuje pani?

zamilovanadonej
13. srp 2014

@janicka29 Samozřejmě že na policii má cenu jít, i když nebude splňovat skutkovou podstatu trestného činu, hrozí jí v přestupkovém řízení pokuta.

janicka29
autor
13. srp 2014

tu paní tu jmenuji v pátek pokud mi nic nedojde po varování co jsem jí napsala

janicka29
autor
13. srp 2014

@zamilovanadonej děkuji moc ,taky jsi myslím

janicka29
autor
13. srp 2014

@sabioli tak to jsme na tom stejně ,peníze má od 6.8. posílala prej 7.8.,to mi i naposled odpověděla a na poště jsem se ptala a už by to tu bylo ,takže lže celou dobu ,akorát jse jmenuje jinak jak ta vaše .....

janicka29
autor
14. srp 2014

tak přezdívka paní ,která mi dluží a okrádá tu maminky a nereaguje na dané výzvy je cijina

banitram
14. srp 2014

zkuste použít způsob, kterým jsem už dostala chlápka, co nás chtěl okrást na Bazoši a paní, která se nás pokusila obrat na Aukru ...... https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/jak-napalit-podvodneho-prodejce-na-internetu/

janicka29
autor
16. srp 2014

tak paní nakonec poslala balíček místo 7.8.2014 jak mi psala odpoledne až ve středu 13.8.2014,mezitím nereagovala na mé podněty,podle všeho začala až co jsem jí napsala ,že pokud nebudu mít peníze na účtě nebo balík do pátku podám trestní oznámení ....jsem matka samoživitelka a nemohu jsi dovolit strkat peníze do kapes jiným ...jelikož už jsem to tu zažila po několikáté ,nejlepší bude kamený obchod-bazárek

janicka29
autor
16. srp 2014

@banitram Dobrý den ,děkuji za radu udělala jsem to sice jinak ,ale balík už mám na poště jen nechci vědět co mě tam za hrůzu čeká ,podle emailu a ani telefonu a ani podle jména se to nedalo paní je zde pouze pod přezdívkou a ani správce s tím nic nedělal ,že pokud jse nedomluvíme ......tak jsem paní dala ultimátum s tím ,že pokud balík nebo peníze nebudu mít zpět do pátku podám na ni trestní oznámení ,a co jsem zjistila nebudu jediná a tak paní honem honem po této zprávě utíkala na poštu a balíček odeslala,samozřejmě že mě pak chtěla urážet a podat na mě trestní oznámení ona ,ale at jsi podá ,je mi to jedno mám veškerou komunikaci mezi náma stáhlou a uloženou a že jsi bráním své to přece neníí trestný čin a tím že mě urážela ,že mám psychické problémy tak to kolem sebe jen honem honem kope ,já mám svědomí čisté a psychicky jsem na tom taky vpořádku ....jen už vím ,že tu nikdy nakupovat nebudu

vladka0303
7. dub 2015

Maminky, holky, jak upozornit na podvodnici na modrém koníků. Mě okradla na FB, teď prodává i zde. Obávám se, že někoho okrade i tady. Nechá si zaplatit zboží na účet a pak neodešle a přestane komunikovat☹

vumen
13. dub 2016

Jak se jmenuje? Take mam ted s jednou problem. Penize jsem ji poslala, ale balicek nikde. Taky by me zajimalo jak na ni upozornit.

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz