Čo ste kúpili svojim detom na 2. narodeniny?

bertica.h
28. bře 2011

Dcéra bude mat 2ročky.
Nemám žiadny nápad,čo jej dat na narodeniny..chceli sme First bike,ale ešte je skoro,nevedela by sa na tom odrážat a zbytočne by ležal v skrini.
Kočíky doma máme dva,odrážadlo tiež,kuchynku má..došla mi išpirácia.Ďakujem za odpovede.

brusinka.pusinka
28. bře 2011

bertica.h co tak mini trampolínku,neboveliké dřevěné korálky na navlíkání v kyblíku
http://www.lumpik.cz/hracky/sindex.php?idvyrb=6...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42152573&tab=6
postýlku pro miminko když kočárek už máte, nebo dětskou pokladnu tu naše malá miluje 😉nákupní košík hold pro holčičky je toho dost co se dá koupit 😉

marooshka
28. bře 2011

taky jsem chtěla pro malýho first bike, ale pak jsem to odložila ze stejnýho důvodu jako ty. Tak jsme mu koupili koloběžku a je super. Krásně na ní umí a moc ho to baví. Máme tuhle: http://www.micro-kolobezky.cz/mini-micro-blue.html

benjik
28. bře 2011

mrkni sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/darek-pr...
Jinak nám se taky blíží 2.narozky,dostane od nás koloběžku,skluzavku,varnou konvici do kuchynky,lego a nějaké drobnosti

hojda
28. bře 2011

My bereme ten First bike a chaloupku za kartonu, co si jí můžeme domalovat doma🙂. žádné drobné hračky nechceme, je toho doma mraky! TAkže raději jeden větší dárek od všech dohromady.

ladiva
28. bře 2011

Tak náš Matyášek oslavil 2 roky teď v sobotu a dostal First bike, dnes jsme s ním podruhé vyjeli a docela mu to šlo.-)Potom ještě knížku, tiskátka, lego duplo a kolečko s hrabičkami na zahradu.

mamkamarketa
28. bře 2011

stan propojeny s tunelem. desne rad se schovava 🙂

vrtule83
28. bře 2011

větší klouzačku, byla z ní hotová a i po skoro dvou letech úplně neomrzela

j.kriv
29. bře 2011

Malá dostane buď first bike nebo early rider, to zatím nejsme rozhodnutí, stojací dřevěnou tabuli-z jedné strany magnetická, z druhé na křídy a má i držák na roli papíru a magnetky čísla,písmena atd, a asi pískoviště na zahradu(na hřišti je plné cigaret 😝 😠 )

evaviki
29. bře 2011

Kupili sme trojkolku. Od zvysku rodiny dostal trampolinu, lego, smyklavku a tunel na preliezanie z ikei..

dagina
29. bře 2011

Ahojky, naše dostala velkou tabuli na křídy - úspěch, jak tady někdo výše dával odkaz na velké dřevěné korálky také super, pak lego Duplo (konkr. rodinný dům)s tím si hraje stále, musíme zase něco dokoupit, fakt chytrá hračka (duplo). Stan do pokojíku u nás nemá uspěch ☹. A samozř. knížky 🙂.

blandik
29. bře 2011

u nás dostal odrážedlo first bike, o Vánocích, když jsem začala povídat o dárcích, tak si to pořád spojoval s kolem a byl nadšený, zářil jako žárovka.

gabin6
29. bře 2011

koupili jsme skluzavku, pískoviště, pracovní ponk,knihy a samozřejmě Lego Duplo - stím si hraje nejvíce. Máme to již nakoupené a schované.🙂

akras
30. bře 2011

tunel z Ikea, tabule na křídy a fixy, rostoucí židli, knížky

krokodilek
15. kvě 2011

My jsme s manželem také dlouho přemýšleli co našim klukům koupit . Nakonec jsme jim koupili takový stan s plastovýma míčkama ( ten milují ) ikdyž se ty míčky valejí všude po pokoji. Pak jsme jim koupili obrázkové knížky. skluzavku, malý bazén ( zatím ho mají nafouknutý v pokoji a mají v něm míčky). Od příbuzných dostali různá autíčkam, plyšáky, míče a jiné podobné hračky. 🙂