Domeček/prolézačka pro děti. V kolika letech dítěti pořídit?

22. čer 2023

V kolika letech jste pořizovali dětem domeček nebo prolézačku na zahradu pro děti? Takový ten domeček s klouzačkou. Už loni jsem začala šetřit na domeček pro dceru. Z rodičáku to jde pomalu, ale poctivě jsem ukládala peníze, které děti dostaly od babiček. Naše 4 léta už z toho má rozum a moc se na domeček těší, ale manžel nakonec přišel s tím, že jsou děti ještě moc malé a že mu to příjde jako nesmysl. Že ho za prvé vůbec nepotřebujeme, vždyť na klouzačku můžou zajít na hřiště a ještě si tam ublíží. Máme děti 2 roky a 4 roky, domeček měl být myšlený na podzim k narozeninám pro starší. Pořizovali jste něco takového? A kdy a byli jste spokojení?
Mě vážně hrozně nebaví, že pokaždé když chci něco udělat na zahradě, tak děti prudí u branky a vztekají se, že se nudí a chtějí na hřiště nebo loudí u plotu sousedů, kteří mají domeček, trampolínu, houpačku, bazén a naše děti se tam pořád chtějí cpát k nim. Je mi to celkem trapné, sousedi sedí na pergole s kafem a moje děti věčně halekají na jejich děti a ptají se na návštěvy.

biciklissie
23. čer 2023

@emillyhk Jo, tak jak to takhle popisujes, tak asi je to tam fakt táhne. Chápu, že puberťáky zrovna moc nezajímá, že to tam malým kazí. No a kruh se uzavře, až zase ty naše budou opruzovat tu další generaci🙂.