• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hračky pro děti od 18ti měsíců. Jaké jsou vhodné?

20. října 2014 
Ahoj holky, brouzdám po netu a hledám nápady na Vánoce. Mám 16 měsíční dcerku a na Vánoce bude mít 18měsíců. Z toho co tu píšete mi jde hlava kolem. Vůbec nechápu proč mají Vaše děti tolik hraček a nezávidím Vám Vánoce - to bych také nevěděla co koupit aby to předčilo to co už mají. Když mají děti spoustu hraček tak si s tím stejně nehrají a pak jen zlobí. Nelinka má pár kostiček, hrací tabulku kde mačká zvířátka a ty vydávají zvuky, telefon s tlačítky co také vydává zvuky, vkládačky, kupu leporel které dokola čteme, autíčko s figurkama a utíčko s vkládačkama, také panenku co říká táta máma brečí a směje se. Pak možná pár drobností a to je vše. Hraje si se vším. Vůbec nemám problém vymyslet co k Vánocům. Motorické hračky co jí budou rozvíjet - Puzzlátka pro nejmenší, vláček s vkládačkama, provlíkačky, kreslící tabulku, a také chci přehrávač od Fischer Price - měl by říkat i říkanky, pak mám už koupené hopsadlo v podobě koníka. Tak nějak nechápu co budete kupovat svým dětem ve 2 - 3 letech když už vše mají teď. A hlavně děti mají mít hračky přiměřené věku jinak je to k ničemu. Doufám že se nezlobíte za můj názor a třeba jsem i motivovala. Jana :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jano, máš pravdu, taky ki to tak přijde. Ale i ty máš v plánu dost hraček, mi přijde :wink: I když účelných.
28. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jano hopsadlo je super malej dostal od tety minulý rok a skáče dodnes :grinning: ...máme žirafu a jediná chyby je že se nějak moc vyfukuje :angry:

jinak já kupuju na narozeniny i vánoce...tabuli z ikei, mašinku Tomáše, prac. pult s nářadím, vysavač, stavebnici, knížku s magnetama medvídek pů, aku vrtačku black decker a ještě dokoupím nějaké auto

Má to na narozeniny i na vánoce :grinning:
29. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj my máme doma také hopsadlo slona a jak vydím malýho že nese slona v náručí tak vím že jdou dělat nějakou neplechu. Jinak ten problém řeším taky co na vánoce dostane.
29. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Filípkovi bude na Vánoce 18 měsíců tak dostane pod stromeček mluvící sekačku (baví ho sledovat dědu když venku seká), traktůrek, xylofon a Duplo. Zatím u nás vedou plastové míčky a košťátko, tak uvidíme, jestli se mu to bude líbit :slight_smile:
30. říj 2010 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana125 musím s tebou taky souhlasit,mám dvojčátka,páreček,mají toho "tak nějak dost"jenže leporela jsou zlikvidována za týden :grinning: protože je "sežerou" :grinning: máme kočárek a odrážedlo,jenže stejně se perou vždycky o to,co má ten druhý.Zjistila jsem že nemá smysl kupovat něco oboum to samé,protože se stejně rvou o jedno :grinning: a může to být úplně to samé co má ten druhý :grinning: .U nás kupujeme teda letos boby,nějaké nádobíčko(máme už kuchyňku),xylofon-jediné pozitivum,že jsou asi hudebně nadané po mě :grinning: ,pak jsem koukala na tu zatloukačku-vzhledem k tomu,že do všeho třískaj :grinning: ,od tchýně budou mít ty dva stany s tou prolézací rourou,stoleček se židličkama......no ještě jim koupila ten notebook,ale to jim stejně zabavím,když vidím jak všechno demolujou a stejně z toho nemají ještě rozum :sweat_smile: .Myslím,že pro takové malé děti je zbytečné mít hromadu dárků,stejně to ještě tak nevnímají jako puberťáci,kteří když nemají 20 dárků pod stromečkem tak jsou naštvaný :grinning:
30. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud někdo bude hledat nezávadné a kvalitní plyšové hračky, pak doporučuji eshop Otto-toys: http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ kde je velký výběr plyšáků. Opravdu krásný jsou pak maxi plyšáci. Posuďte a komentujte.... :slight_smile:
13. lis 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Doporučuji dětská odrážedla. Syna to hrozně baví. A pomáhá mu to s rovnováhou, dělá velké pokroky.
http://www.ybi.cz/
Mají 3 odrážedla, každá pro jiný věk. pro ty nejmenší je to uz od 9 měsícu.pak od 2 a od 3 let. Ani jsem nevěřila, že ho to bude tak bavit :slight_smile:. Je na tom pořád. Měli to ve školce, pořád o tom povídal, tak jsem se rozhodla mu to pořídit.
13. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám dobrou zkušenost s mluvícíma a zpívajícíma hračkama, v tomhle věku je to ideální pro objevování nových slov a zvuků. A výborný jsou také kostky nebo kelímky, které se staví do komínku na sebe.
13. dub 2012 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše dítko miluje odrážedlo. To vyhrává na plné čáře. http://www.ybi.cz/ a já jsem ráda, že to není počítač :D
17. dub 2012 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Maminky,

možná už víte o naší koníkovské wiki knihovničce, kterou si společně tvoříme a máme tak na jednom místě jak obecné informace o daném tématu, tak také zkušenosti :wink: Proto bych Vás chtěla poprosit, když si tady píšete o hračkách pro děti, můžete své zkušenosti s jejich nakupování, vhodností pro děti apod. vložit do tématu Hračky pro děti?

Stačí svou zkušenost a nebo doplnění článku napsat zde: http://www.modrykonik.cz/hracky-pro-deti/
Ostatním maminkám nebo tatínkům, to určitě pomůže a budou vědět, jaká hračka letí, co děti mají v daném věku rády apod. :slight_smile:

Děkuji Vám za sdílení svých zkušeností a přeji fajn den!
Janča
Modrý koník - Asmira team
6. srp 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina05 Duplo je vážně bezva. Doporučuju.
6. pro 2013 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@marmazel prosim kde se da koupit ten mini uklizevi set?dekuji
20. říj 2014 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@miselinek já už ani nevím, to už sou nějaký 4 roky, ne?
20. říj 2014 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek