Hry pro 12měsíční dítě. Máte tip, inspiraci?

lentilka0123
4. zář 2023

Hezký den všem,

syn minulý týden oslavil své 1.narozeniny a mně už dochází nápady, jak ho doma zabavit a jaké hry s ním hrát 🙂 Chodit ještě neumí, pouze lehce ťape kolem nábytku.

Budu moc ráda za Vaše tipy a inspirace! 😊

gbp
5. zář 2023

@lentilka0123 ja ji nezabavuju 🤷🏼‍♀️ obcas davame tvary, ja nachystam, ona dostouchne nebo postavim komin, ona zbori. ale jinak se zabavi sama cimkoli co najde 🤷🏼‍♀️ bota, pet flaska, neco z kuchyne, hreben, ovladac...ma rada zpivani a kdyz spolu tancujem, knihy zatim jen zere 😅 ale ja mam jeste triletou takze ta ji zabavi, protoze se prakticky cely den snazi vzit ji, to co ma zrovna ona 😄 jinak pokud tomu potrebujes dat nakou "kulturu" zkus Mamou hrave nebo nejake montessori hry.

nikkigingerbread
5. zář 2023

Dcera má 13m a teď během týdne se stala naprosto závislou na knížkách se zvířátkama a celkově zvířátka teď mega frčí (plastové, dřevěné, z dupla,..) furt mi cpe do ruky knížky, já držím, ona listuje, ukazuje a říká ,,to?” a já říkám co to je za zvíře a jak dělá. Už se občas snaží to i opakovat (konečně 😂) a to je většinu dne.. V mezičase ‘vaří’ ve své kuchyňce, válí se v suchém bazénku a nebo někde něco paskudí, kramuje (boty, kuchyň, šatna) Ještě ji hodně baví když ji honím a schovávám se jí po bytě, teď už běhá, ale frčí to už od dob plazení. Když zavolám ,,že já tě chytnu!” tak se začne řehtat a už peláší pryč a schovat se mi. Já za ní ‘běžím’ a u toho dramaticky funím ,,už tě skoro mám!” a tohle by taky asi vydržela do nekonečna, narozdíl ode mě 😂😂

nikkigingerbread
5. zář 2023

jo a staví komíny. do zblbnutí. za každou kostičku co se jí povede umístit si zatleská a až je dostatečně vysoký, tak pro mě přijde ať se jdu podívat jak ho boří :D