Jakou nejoblíbenější hračku má vaše dítě cca od 6ti m.?

martinaho1
8. črc 2010

Jaká hračka je pro Vaše dítě favoritem... Zajímají mne kluci i holky. Díky za info 🙂

zmuzle
8. črc 2010

U nas byly dost oblibeny obycejny kelimky. Tukal s nima o sebe a vyhraje si s nima i ted. A jeste ten obycejny krouzek / chrastitko. HAzel ho po zemi a pozoroval ty barevne kulicky v nem a zvuk co vydava a jak se kutali. Pak nafukovaci bazenek s mickama. Ten mel tak od 8 mes. co zacal sedet a mobil, co vydava melodie a je nauceni i cisel a abecedy. ten mal tak od 9 mes. do 13mes.

inna12
8. črc 2010

papiňák 😀 😝

jijitka
8. črc 2010

malá plastová miska 😀 a plyšáci, které žužlá, že se můžou ždímat 🙂

kristi
8. črc 2010

cokoliv, co neni prvoplánově hračka

luvie
8. črc 2010

plastový kelímek, vařečka, odpadkové koše, zvláště když se tam najde igelitový pytlík - hezky to šustí, různé šňůry, záchodová deska - dobře se sní mlátí, máminy vlasy, noviny, koš na prádlo, sítko na čaj, sušák na prádlo, kolíčky, atd.
U hraček nevydrží moc dlouho, věci,se kterými si hraje máma jsou mnohem zábavnější 🙂

terkaz
8. črc 2010

Pet lahev 😀

tetes1
8. črc 2010

Celkově všechno,co má ten druhý. Jinak pro Kačenku Míša přes kterého se dá lézt,případně ho popadnout za vlasy a skákat po něm či si narvat jakoukoliv část jeho těla do pusy, aniž by hnul brvou. A taky ty malé plastové balonky, šňůrka od mantinelů....

marinka
8. črc 2010

Leontýnka si vyhraje se vším, co jí dám do ruky 😀 Baví ji opravdické hračky stejně tak jako už zmíněné kelímky, vařečky apod. 🙂 Jo, a hrozně ráda si hraje s Pamperskou (čistou samozřejmě 😀 )

janica84
8. črc 2010

adéla objevuje cedulky na dece,na plyšácích..tkaničky..to ju zabaví...Pak vše,co do ruky nesmí:klíče,dálkové ovládání na Tv,mobil...a moje vlasy!!,které vyžaduje před usnutím,šimrá,šimrá ,a pak škubne...
nyní ustoupila od plyšáků vyloženě a zabaví ju dřevěná hračka,kterou švihá o zem a rány,který hračka vydává je to nej...pak vše,co šustí-papírové kapesníky v obalu ap.
Oblíbenou hračku vyloženě nemá...a ta Pamperska je taky někdy mooc zajímavá🙂

beruska24.9.
8. črc 2010

U nás vedla 1,5l pet flaška naplněná hrstkou suchých těstovin a jednorázová plínka.
Teď jsou to šuplíky a vyhazování ponožek (to se mi daří uhlídat a zakazovat), bouchání dvířkami u skříňky, otevírání a zavírání dveří, mobily, dálkové ovládání od tv a hlavně naše psí slečna.
Prostě hračky-nehračky 😉

emicka09
8. črc 2010

košík s kolíkama, koš s prádlem, ubrousky na prcku, vařejka..a to se snažím kupovat hračky, který jí budou rozvíjet kdoví co 😅 no kurňa - vědět totok dřív, tak ušetřím 😝 😀 ale ne, má i seriózní hračky, se kterýma si vyhraje.. 🙂 třeba:
http://www.amazon.de/VTech-Baby-80-061764-Spiel... toto teda zatím bez koleček, dá se to sundat
a
http://www.amazon.de/Eichhorn-100004171-friend-... s tím si teda vyhrála hodně 🙂

stylly
10. črc 2010

Tak u nás to je hrazda,pet láhev,vlhké ubrousky a různé prázdné krabičky 😉 😉

weri
11. črc 2010

Jak už tu píše snad každá, tak cokoliv co není hračka 😉. Taky má Nellinka v oblibě čistou plenku, tkaničky, cedulky na plyšácích, kelímky, čistící ubrousek, když stojí u šuplíku v kuchyni, tak tam štrachá pokličky, atd..atd... je toho spousta, ale vedou nehračky.

ygreen
11. črc 2010

mobil, ovladač, kalkulačka, dvd, ferrari ze Shellky

wacinka
12. črc 2010

včelí medvídek čmelda, pejsek od fisher price a šňůrka z mého mobilu😀

dagmarkaaa
12. črc 2010

mimo to co uz tu bylo zmineno moje mala zboznuje kdyz ji pustim CD s pisnickama pro mimina, to dulezite posloucha a je zabavena na pul hodky 🙂

fender
12. črc 2010

asi nebudeme vybočovat z řady.... PET lahve, jakékoli krabice, plastové sítko na čaj, mobily, šňůry, kabely a všechno co mu zakážu 😀 všchno s čím se dá šustit, mlátit, třískat.

xkacatkox
13. črc 2010

vše s čím se dá mlátit, pet flašku, papír,hrazdička(jeho cílem je jipřevrátit)pejsek od FP, balonky, hraček má hromadu, ale taková lžička a poklička to je věc

lamarika
13. črc 2010

je jich hned několik: mobil, televizní ovladač, klíčky,. . . Prostě všechno co nesmí a s hračkama nemá nic společnýho 😉

jeudi
20. črc 2010

mobil ,kamínky , ovladač na tv,šuplíky ,kelímky ,plastové flašky,ale nejradši si hraje tak že si veme plastovou flašku a hází do ní malým otvorem kamínky u toho vydrží i pul hodiny 🙂

oli26
3. lis 2010

kocka 🙄

mamkanec
3. lis 2010

vše co není hračka, ovladač, mobil, noťas, papírové ubrousky, .......