SOUTĚŽ O SLONÍKY: Jaká hračka je u vás nejoblíbenější?

lidka_hipp
21. dub 2015

Milé maminky, s čím si vaše děti hrají nejraději? Jsou to plyšáci, stavebnice, panenky nebo třeba autíčka? Pošlete nám fotografii svého miláčka s jeho nejoblíbenější hračkou a napište nám, co jste s touto hračkou už zažili. Musíte jí brát všude s sebou? Neusne vaše děťátko bez ní? Pět nejzajímavějších odpovědí odměníme naším krásným a hebkým sloníkem HiPP. Je vyroben tak, aby si s ním mohly hrát i ty nejmenší miminka a moc hezky se s ním usíná 🙂

beruska3011
21. dub 2015

Dcerka si moc rada hraje s Mickej míčem 🙂

lenkaatom
21. dub 2015

Tak Pavlík rád usíná s plyšáčkama, ale během dne si nejraději hraje s balónkem. 🙂, nebo autíčkem 🙂

adrianka1712
21. dub 2015

U nás vedú drevené kocky 🙂 Emminka sa s nimi dokáže hrať velmi dlho a dáva si velmi záležať na svojich "stavbách". 😲

eliskaxox
21. dub 2015

Tak u nas je nejoblibenejsi hracka kos na pradlo. Je jedno jestli je maly v nem nebo u nej. Proste pokud maleho chci uklidnit nebo zabavit vytahnu kos na pradlo. To je tutovka

batata
21. dub 2015

Vašík má nejraději leporela. Tak snad mu to zůstane a přejde plynule na knížky : o )

eliskaxox
21. dub 2015

Zapomela jsem na foto

lin18
21. dub 2015

Jakožto první dítě a navíc první vnouče z obou stran byl syn vždycky zahrnut hračkami...některé bavily více některé méně, samozřejmě se obliba měnila s věkem...od stavebnic, autíček, robotů, plyšáků, přes Lego, autodráhy, hrady, společenské hry, sportovní náčiní.....
Ale prostě nejoblíbenější má polštářek. Už od miminka měl svůj ušitý žlutý fleecový polštářek s medvídky. Jakmile začal chodit tahal ho s sebou všude...na zahradu, do obchodu, na výlety...bez polštářku neusnul, při nemoci ho polštářek uklidnil. Problémem ovšem bylo jak polštářek udržovat v nějakém přijatelném stavu....v létě jsem rychle vyprala a dala ven usušit, v zimě jsem po vyprání sušila fénem....den bez polštářku bychom snad nepřežili. Časem už ani praní nepomáhalo, takže jsem se rozhodla koupit nový povlak. Ovšem látka ze které byl ušitý už v původním obchodě nebyla k dostání....obešla jsem všechny galanterie v okolí....nakonec po dlouhém pátrání jsem našla jeden internetový obchod a objednala látky hned několik metrů do zásoby. Ušila jsem povlak, v nestřežené chvíli polštářek převlékla....syn si ho vzal a už byl řev. Neuvědomila jsem si, že syn při usínání a vlastně kdykoliv ho měl žmoulal jeden cíp polštářku až byl tento úplně vydřený. Takže honem navléci zpátky starý povlak.....no a já několik týdnů v každé volné chvilce poctivě žmoulala cíp nového povlaku.....a nakonec se mi ho opravdu podařilo povléci aniž si syn něčeho všimnul. 🙂 S polštářkem syn nastupoval ve třech letech i do školky....také tam ho chtěl nosit i na procházky i k jídlu....jednou mu dokonce vyhrožovali, že mu ho vyhodí když ho na chvíli neodloží....takže jsem chodila řešit do školky nutnost polštářku pro mého syna 🙂. Syn už má pět let, ale polštářek máme pořád.....s několikátým povlakem ale stále je pro něj nepostradatelný 😀

lenkaatom
21. dub 2015

Když přeje počasí tak jsem s klukama venku na písku, tak lopatka i kyblík je taky bezvadná hračka. 🙂 😉

smallinka
21. dub 2015

Nejradši si hrajeme spolu 😉 Když mamča není v dohledu, tak to je úplně nejlepší 🙂 Děláme všechno spolu, spinkáme, papáme, hrajeme si...... ale i zlobíme 🙂 Ale mamka říká, že to stojí za to!

loninkan
21. dub 2015

Tady modrasek je jeji milacek, furt s nim chce nekam chodit, neusne bez nej a i ho krmi svymi kokinky🙂

adinka01
21. dub 2015

Teodorkův nej nej mazlík je tweety. Musí být všude a funguje místo dudlíku ten od malinka nechce a raději žužle tweetymu křidýlka nebo , že by byl na masíčko po tátovi ? 🙂 😀

ls135
21. dub 2015

Naše holky si nejraději hrají se vším, co není hračka 🙂 . A vede u nás písek 🙂

lazzyya
21. dub 2015

Bez housenky ani ránu..Již od malička housenku zbožňuje, musí všude s námi a bez ní neusne..

mkrelo
21. dub 2015

Matýskovou nejoblíbenější hračkou je nyní deka, protože objevil,co je to koulení a plazení a rád si hraje na schovávanou. ..

maribea
21. dub 2015

U nás je to jednoznačně Minnie 🙂 Tahá ji všude, do školky, na nákupy, do postele, na záchod, do bazénu (ano ano, v Egyptě jsem ji museli neustále sušit). Je už celá ošuntělá, lehce vybledlá od praní, s odřeným nosem a oloupanými puntíky na sukýnce, ale novou by nechtěla. Je to prostě TA Minnínka, kterou miluje a nedá. Občas si říkám, za jak dlouho ty dvě k sobě přirostou 😅 V létě nám přibyde druhé dítko, už teď jsme napnutí, jakou hračku si zvolí svým gurru 😀

partyzanka91
21. dub 2015

U nás teď vede tohle dálkové ovládání z Tesca 🙂. Jen jsem ho tam zkoušela a Miška ho chtěla do ruky, pak si s ním hrála celej nákup i celou cestu domů. Jsem za to moc ráda konečně po dlouhé době hračka co jí dokáže zabavit - jinak kramaří, tahá věci z polic, chce počítač, mobily, klíče a miluje šuštící pytlíky.

lucianapolis
21. dub 2015

Naše nejoblíbenější hračka je "usínací pejsek Babeta" 🙂 divím se, že má ještě ouška na svém místě 🙂

paracka
21. dub 2015

Lukasek dostal k narozeni chobotnicku a bez ni nemůžeme jít ven 😊

sonik1112
21. dub 2015

U nás vládne lopatka v každém ročním období 🙂 a samozřejmě bagr,tatra,traktor a vše co má kola a dá se na to něco naložit . Lopatka je pro Kubíka super, po celé zahradě mame roznošený písek ☹

simonceli
21. dub 2015

Naše dcerka dostala v 7. měsíci ovečku. Ovečka už plavala v moři, jezdí na hory, chodí do školky, jezdí na kole, všude ji hlídáme pomalu víc jak vlastní děti, bez ní dcera neusne a nehodlá se ji vzdát. Tatínek už dokonce jednou podplácel prodavačku v obchodě, která už byla na odchodu domů, aby mu obchod znovu otevřela, neboť po dlouhém prohledáváni všeho možného ji dcera odložila v obchodě do regálu a začala se zajímat o něco jiného. Ovečka naštěstí v regále pár hodin počkala.

zimkova
21. dub 2015

Od Vánoc je Davídkovou nejoblíbenější hračkou odrážedlo bagr. Ne jeden palec již přejel a bagruje všude. Na písku i doma v krabici s kostkami. Aby rychleji jel, tak o tahám za provázek a to Davídek na chodbě jede rychlostí blesku. Výská, směje se radostí a dělá brrrm brrrm. 🙂 🙂

Druhý syn Jakub od malička miluje plyšového mańáska Žirafu se kterou chodí stále spinkat i když je mu již 5let. Museli jsme na páté narozeniny upéct i dort ve tvaru žirafy. Stále je to jeho miláček, jeho Žiži. Ne jednou jsme se vraceli z návštěv x kilometrů nazpět, protože jsme Žiži zapomněli zabalit do tašky. Ne jednou jsme ji večer před spaním nemohli najít. To bylo pláče. Jednou si ji Kubíček schoval do skříně a tam ji nenašel nikdo. Až na druhý den si on sám vzpomněl, že ji tam schoval. 🙂 🙂

yvonneullmann
21. dub 2015

Konika jsme uz vyhrali tak nesoutězime

Nechavame je jinym ale s.oblibenou hrackou se radi pochlubime.
Auto bmw u nas ted vede

yvonneullmann
21. dub 2015
janicka53
21. dub 2015
janicka53
21. dub 2015

Novodobé "auto" je top

katjar1
21. dub 2015

Filipova nejoblíbenější hračka je jeho pes Chilli. Má svatou trpělivost🙂

zanri
21. dub 2015

hodně se to mění 🙂 , teď vyhrávají míčky, ale žába je stálice - dobře se po ní válí 😀

vinushka
21. dub 2015

Nejoblíbenější hračka na mazlení je usínáček - králík. Bez ní syn neusne večer ani po obědě. Jednou jsem ho zapomněla vzít na víkend k babičce a v noci bylo zle 😖 Po návratu jsem pro jistotu koupila ještě jednoho - cestovního 😉

a_nnysek
21. dub 2015

Nejoblíbenější je hrací stonožka 🙂 🙂 🙂

katkakiki
21. dub 2015

Tak my máme nejoblíbenější hračku plyšové VČELKY MÁJI - máme ji jako usínáčka.
Syn měl spoustu plyšáků, ale když nám babička koupila povlečení do postýlky s včelkou Májou, tak byl z toho tak unešen, že jsme koupili plyšáka Máju a už s ničím jiným do postýlky nejde 🙂