Kuchyňka. Je lepší dřevěná?

klokanka31
13. dub 2023

Máte někdo zkušenost s dřevěnou kuchyňkou? Jestli je lepší než plastová a tak...

lovemusicsun
13. dub 2023

Máme doma dřevěnou z Ikey a na chalupě plastovou. Dřevěná je určitě lepší, ta plastová je lehká a snadno se převrhne. Navíc má spoustu takových záhybů ve kterých se drží prach, ta z Ikey se o hodně lépe udržuje.

klokanka31
autor
13. dub 2023

@lovemusicsun A není ta dřevěná moc těžká, aby třeba na dítě nespadla?

pipi_puncocha
13. dub 2023

Doporučuju tu dřevěnou z Lidlu, mají ji skoro všichni a je fakt super, kvalitní, má i zvukové a světelné efekty. Ty plastové se mi nikdy moc nelíbily. Mám dva syny a nikdy ji nepřevrhli.

michaela666
13. dub 2023

Máme od Vánoc dřevěnou z Lidlu a na zadní straně má od výrobce dokonce očko k přichycení na zeď. Malá jí dává dost zabrat a zatím všechno drží a funguje jak má. Kdybych kupovala další, jinou už bych nechtěla.

me_druhe_ja
13. dub 2023

Ta dřevěná z Lidlu je fakt vychytana... akorát ti naši dva experti po třech měsících urvali dveře od myčky. Ale snad se to spravi. 😀 jinak je fakt super. 🙂 Dokoupila jsem jim krabici plnou různého jídla a sadu příborů, talířů a hrníčků a ona si s tím dost vyhrají. 🙂 Akorát teda upozornuju, že mají cca 93-94cm a furt nedosáhnou na mikrovlnku a kávovar, co je nahoře...a na horní poličku.

krisstina93
13. dub 2023

@me_druhe_ja nejdou ji sundat ty plastové nozicky? Dcera má rok a já ji z toho sundala ty nohy a stojí jen na těch dřevěných a je to o kus nižší :D jinak dveře od trouby vyrvali taky :D

lovemusicsun
13. dub 2023

@klokanka31 Holky po ní nešplhají. Teoreticky by na ně spadnout mohla, ale zas tak těžká není, aby je to rozmačkalo.