Lego Duplo vlaky. Jaké koupit?

myskin
2. únor 2011

Ahoj, chystáme se koupit ke 3. narozeninám Lego duplo vláčky a váhám nad sadou De luxe a vláčkama Intelli. Máte někdo pro srovnání?

mates22
16. únor 2011

koukám, že nikdo neodpovídá, tak já teda ne přímo na otázku - tyhle sady neznám, kupovali jsme nějakou jakože startovací, nebo základní a přikoupili koleje - no ale nadšení žádný (nhrál si tatínek a strejda 😀 ), radši si hraje se zvířátkama...takže možná nejdřív něco menšího a dokupovat, pokud tedy už s vláčkama zkušenosti nemáte.

myskin
autor
16. únor 2011

Díky za odpověď. Nás ty vlaky nejspíš neminou, pořád o nich mluví, má pár pidi vláčků a je nadšená. A s legem si vyhraje hodně až teď před tím 3. rokem - zvířátka, supermarket, domeček i kostky. A taťka je z těch vláčků samozřejmě taky nadšený 😀 .

baarca
16. únor 2011

@myskin U nás Duplo vláčky donesl Ježíšek a určitě to byl nejlepší letošní dárek. Mates je teda fakt fanda do vláčků, dřevěná vláčkodráha byla u nás hit už od roka, kdy jí dostal k narozeninám. Teda na tu duplácké ještě potřebuje trochu dorůst, je ještě malý a přecijen vyžadují více jemné motoriky, ale i tak už třeba zvládne spojit pár kolejí a samozřejmě se mu moc líbí, že jezdí samy. Ty další herní prvky, jako nakládací jeřáb a tak objeví, až později, ale i tak si s nimi moc vyhraje a čekám, že mu to vydrží dlouho. Takže za nás můžu jedině doporučit, ale fakt je to tím, že máme doma vlakového nadšence. Teď v zimě se občas chodíme koukat na nádraží na vlaky místo procházky 😀

myskin
autor
16. únor 2011

My jsme Duplo začali kupovat taky docela brzy, už někdy v roce a půl, ale to užila jenom panáčky a zvířátka a přijde mi že před tím třetím rokem nastává na duplo ten pravý čas. Už si vyhraje sama se vším co máme. Takže jdu hledat kde vláčky objednám 🙂