Jaké LEGO DUPLO je u vás vůbec nejoblíbenější?

bara_lego
10. kvě 2015

Týden je pomalu za námi.. a já mám pro vás ještě jedno téma, které nás moc zajímá. Nevím jak vy, ale já nemám jednoho LEGO DUPLO favorita 🙂. Moje dvouletá neteř miluje stavebnici LEGO DUPLO 10525 Velká farma, protože je v ní spousta zvířátek, se kterými si může hrát. Ošetřuje je, krmí a vymýšlí, kdo je s kým kamarád. Teď se nemůžu dočkat, až jí k narozeninám přinesu naši letošní novinku LEGO DUPLO 10584 Lesopark, ve kterém jsou lesní zvířátka a roztomilá jelení rodinka 🙂. Jaké LEGO DUPLO je nejoblíbenější u vás? Pochlubte se 🙂.

atinkaa
10. kvě 2015

U nas zo zaciatku to boli postavicky z rozpravok - macko pooh, princezne a teraz sa nam zacina viac lubit klasika, nemocnica, domcek, farma, vlacik ale aj sada lesopark - to vsetko je na wish liste na bliziace sa majove narodeninky, tak uvidime jak to rozluskneme🙂 😵

janicka1424
10. kvě 2015

zatím mame jen dvě a to můj první domek a farma a je spokojena nejvíc se ji libí zviřatka.

lena29
10. kvě 2015

U nás domek a cirkus 🙂

marssyy
10. kvě 2015

U nas Maminka a miminko 🙂

lucianapolis
10. kvě 2015

My zatím máme jen zvířátka, ale už se těším až budeme přikupovat a objevovat. K Duplu jsem se pořádně dostala až díky "Týdnu s Duplem", kdy jsem se pořádně ponořila do nabídky. Jsem okouzlená a nadšená, co že to všechno existuje 🙂 a jelikož je naše rodinka "stavebnicový typ", určitě budeme poctivě sbírat. Moc díky za váš týden ;)

bizonka1
10. kvě 2015

Ahoj, u nás vede nyní Cars, takže Burák a Blesk, už se těším na holčičí Dupla pro dcerku🙂 Narozeniny se blíží🙂

bara_lego
autor
10. kvě 2015

@lucianapolis Moc děkuji za skvělou a milou zpětnou vazbu 🙂. Pokud byste měla jakékoliv otázky, pište kdykoliv také do soukromým zpráv. Bára

iluss
10. kvě 2015

My máme nemocnici, velkou farmu, policejní stanici a čerpací stanici s obchůdkem. Hrají si se vším, nejraději to mají vše najednou postavené jako velké městečko. Ale kdybych měla jedno z toho vypíchnout, s čím si hrají nejvíc, tak to je asi farma, ta je dost oblíbená.

yvonneullmann
10. kvě 2015

U nás neni ještě mic na výběr.. Mame zatim pouze 2 sady. A to startovací 10561 pro batolata a auticka 10552 které u nas vedou na plné čáře... Do budoucna mame o darkach jasno i babicky jsou seznameny s tim ze chceme sbírku rozšířit pokud možno co nejvíce....

miky
10. kvě 2015

U nás poslední dobou nejvíce frčí Lego Duplo letiště. Tomášek si vyndavá figurky a nosí je sebou všude kam jde (ano i do vany 😀). Dokonce si je i pojmenoval, takže několikrát během dne hledáme "pilota", paní Černou a nebo Bořka. Každopádně se Tomík při hraní s legem nenudí a to je to nejdůležitější 😎

tanak
10. kvě 2015

U nás je rozhodně nejoblíbenější "Můj první cirkus" + "Cirkus na cestách". Oblíbená je i sada "Domek na hraní", ale neuchvátil malou tak, jako cirkusová manéž se slonem, tygrem, principálem, krasojezdkyní na koni a dokoupený karavan s klaunem a žirafou. 😀 Doufám, že nám jednou nepláchne k cirkusu 😀

janiczka_plzen
10. kvě 2015

U nás jsou nejoblíbenější autíčka (10552 - na krabici nemůžu najít žádný český název). Jakmile se probudí hlásí "auto auto" a i usíná v ruce se sestaveným policejním autíčkem, dokonce sedí na nočníku a musí mít v každé ruce jedno :D.

heduska82
10. kvě 2015

Nemáme favorita...jednou jsou to Letadla, podruhé zvířata ze Safari, potřetí Vlak....jindy prostě jen kostky... 😉

makkanka
10. kvě 2015

U nás vede jednoznačně Lego Duplo Vláček, není den, kdyby si s ním náš dvouletý synek aspoň chvilku nepohrál 🙂

siraela
10. kvě 2015

U nás je velmi oblíbený vláček a zvířátka. Pro zvířátka holky staví domečky, ve kterých pak zvířátka bydlí. 🙂

snany
10. kvě 2015

U nás je oblíbená také Velká farma a pak Domeček na hraní🙂 Výborný nápad zařadit do nabídky lesní zvířátka, dívala jsem se na sady a Lesopark bude pravděpodobně pod vánočním stromečkem.

verunkah
10. kvě 2015

U nás asi nejvíc vede vláček De luxe a u babičky Tvořivá autíčka. 🙂 V záloze už máme i jednu krabici z nové kolekce zvířátek z lesa. 🙂
Týdny s ...... moc nesleduji, ale Lego Duplo jsem si nemohla nechat ujít. 😉
Díky za Váš týden a snad není poslední. 😉

kleik
11. kvě 2015

u nás jednoznačně Můj první vláček. Vozíme v něm postavičky, zvířátka, bonbony a všechno možné.

bzanda
11. kvě 2015

Bořek Stavitel a Burák