Kupují vaše babičky LEGO DUPLO?

bara_lego
9. kvě 2015

Snad všechny babičky chtějí svým dětem dělat radost, ale všechny se umí trefit do správného dárku 😉. Moje kamarádka Jana dlouho bojovala s tím, že tchýně kupovala různé zbytečnosti, které stejně dlouho nevydržely, a malá si s nimi moc nepohrála. Vím, že ji to mrzelo a smutná byla i babička, protože nevěděla, co své vnučce koupit. Pomohlo, když jí Jana zkusila navrhnout, aby začala kupovat LEGO DUPLO, protože jde o dárek, který opravdu vydrží a dělá dlouho radost. Její holčička miluje zvířátka, a tak ji vždycky moc potěší, když dostane nový přírůstek do sbírky 🙂. Babička si už nemusí lámat hlavu, co koupit své vnučce k narozeninám nebo k Vánocům a ví, že svojí holčičce udělá radost.

A co vaše babičky? Kupují LEGO DUPLO samy od sebe, nebo jste je museli přemlouvat? Máte třeba seznam k narozeninám, na kterém se domlouváte s rodinou? Jsou babičky rády, když jim poradíte, co vybrat?

veliisek
9. kvě 2015

Babička teď koupila synovi na 2 narozeniny sanitku a ta teda vede jezdí s ní pořád . Je to jeho první lego duplo a pěkně si s ním hraje + má ještě základní sadu s pejskem a kočičkou takže ti se teď pořád vozí na sanitce :D Lego je super 🙂

zimkova
9. kvě 2015

Kubíček má dostal s prvním Lego Duplo malilinkatý katalog Lego Duplo výrobků a do se pořád kouká a říká, co by si přál. Na narozeninky a na Vánoce mu potom jeho sny plní babička. Babička je ráda, že ví, čím se mu zavděčí. Dokonce i letos na Velikonoce dostal Kubíček jednu sadu Lego Duplo 10569 s rytíři. Super set. 🙂)

iluss
9. kvě 2015

U nás babičky bohužel Lego nekupují, kupují spíše dětské knihy nebo jiné hračky. Tak musíme s Ježíškem kupovat dětem Lego duplo sami 😉

pavlapl
9. kvě 2015

Naše babičky by lego nikdy nekoupili protože je strašně drahé a myslí si že je to zbytečné vyhazování peněz.

cara.m
9. kvě 2015

Samy od sebe ne, ale když poradíme, pořídí 🙂 jsou rády, když jim poradíme, protože vždy jsme se trefili a děti měly radost 😵

snany
9. kvě 2015

Babičky Lego nekupují, tchýně kupuje plno nesmyslů, mamka kupuje hračky jiného druhu, ale naštěstí kvalitní a využitelné. Lego Duplo kupujeme společně s manželem, přihlížíme k zajmům dětí.

bara_lego
autor
9. kvě 2015

@veliisek 🙂 ... a kdybyste chtěla synkovi tu cestu sanitkou trochu ztížit... Můžete společně sanitce postavit překážkovou dráhu. Tady najdete jednoduchý návod na překážkovou dráhu z DUPLO kostek: http://www.duplosvet.cz/herni-tipy/prekazkova-d.... Myslím, že by synka mohlo takové zpestření bavit 🙂.

@zimkova Děkujeme moc! Rytíři jsou také jeden z mých favoritů. V celé řadě jsou tři stavebnice 🙂. Kdyby hledala babička další dárečky 🙂. V této stavebnici je například další rytíř 😉: http://www.duplosvet.cz/produkty/rytirska-vyprava.

@pavlapl Třeba by po vyzkoušení změnily babičky názor ... vydrží roky. A cena je daná kvalitou - veškeré stavebnice LEGO i LEGO DUPLO jsou vyráběné v Evropě, navíc prochází velmi přísným testováním tak, aby bylo pro děti naprosto bezpečné.

@cara.m Já naší babičce také radím, co by bylo nejlepší 😉. A neteřinka zatím vypadala vždy spokojeně 😀.

@snany Moc děkuji za názor 😉.

siraela
9. kvě 2015

Poprvé loňské Vánoce jsme babičce narovinu řekli, jaký hračky má dcerám koupit, starší Lego Creator a mladší Lego Duplo. Dcery byly spokojené, babička taky protože viděla, že vybrala dárky, které dcery potěšily.
Jindy totiž dostaly ' zbytečnosti' , které vydržely chvilku ☹

bizonka1
9. kvě 2015

Ano, kupují, vždy se ptají, které ještě chybí🙂

lucianapolis
9. kvě 2015

Nekupují, ještě nebyla příležitost. Ale jelikož se blíží první narozeniny a Duplo baví dcerku, mě i tatínka, tipy na otázky typu: "Co jí mám koupit?" jsou úplně jasné 🙂

nipeal
9. kvě 2015

@bara_lego ne, nemá na to, po zaplacení léků a nájmu jí zbyde 2.tis.!!!

bara_lego
autor
9. kvě 2015

@nipeal Zkuste s námi tedy soutěžit. Poslední soutěž v tomto týdnu končí až zítra večer.

zuzkasim
9. kvě 2015

Našim babičkám se sice Duplo zdálo hodně drahé, ale když se samy dětí ptaly, co by rády, dočklay se očekávané odpovědi🙂 Pro kluky byl vždy velkým dárkem katalog Lega, kde si vybírali svoje favority, ostatně zůstává to tak dodnes. Já si pamatuju takhle i na sebe, jak jsem kdesi získala katalog Barbín a listovala s ním několik let stále dokola, jako ty moje děti teď katalogem Lega🙂 A babičky pochopily, že než hromadu "blbin", raději jeden kvalitní dárek, takže nakonec i to Duplo koupily.

baraz
9. kvě 2015

naše babičky nekupují vůbec nic a pokud nááááhodou něco koupí, je to většinou dost mimo zájmy dětí :(

yvonneullmann
10. kvě 2015

Dobry den...babicka jedna koupila uplne prvni duplo takze ano kupuji... Chci se zeptat da se sehnat lego duplo 5497 hry s cisly?? Tchyně chce koupit neco užitečného tak ze by koupila tyto. Dekuji za odpoved

kammka
10. kvě 2015

koupila jednou pod stromeček a brblala, že je to hrozně drahý, jestli nemáme někoho, kdo by nám dal po dětech, nebo máme koupit v bazaru..ke druhým narozeninám dostal kluk od nich odrážedlo z druhé ruky, které je mu doteď strašně velké, takže než dosáhne z něho na zem, bude moct rovnou jezdit na kole.. takže asi tak s dary od tchýně.. babi z mé strany koupí obvykle to co jí doporučíme, nebo dá peníze..

privka1984
10. kvě 2015

Par aut a kostek už máme, spis dostáváme z druhé ruky a jak říkáte, i když je dražší, tak je kvalitní. K vánocům dostal od babicky Můj první vlacek a vyhrajeme si s nim cela rodina, planujeme dokoupit koleje. Jsme s Legem spokojeni a je to jedna z Top hraček, které zůstaneme verni.

jarunkaxyz1
10. kvě 2015

Lego je u nás vždycky nejvděčnějším dárečkem. Jelikož udělalo vždy zaručeně radost jak dcerce tak synovi, babičky jsme na Lego jednodušše "převychovali" 😉 Ať už koupí podle svých finančních možností jakoukoliv (byť malinkou sadu), děti jsou vděčné, že si svou sbírku této krásné stavebnice rozšíří.

spimy
10. kvě 2015

Zatím ne, ale doufám, že začnou. Je to dárek, který vydrží dlouho a nabízí spoustu možností ke hře. Já si jako malá ráda stavěla, snad to má syn v genech 🙂 Radit s výběrem snad není třeba, vše jde kombinovat, když se zapojí fantazie 🙂

jalenja
10. kvě 2015

Bohužial naša jediná babička nejaví záujem o vnúčata, takže to ostáva na nás rodičoch.

evulina77
10. kvě 2015

moje mamka mi dává předem peníze a já kupuji dárky, řešíme tak svátky, narozeniny a Vánoce. Což mi vyhovuje. Tchýně s tchánem kupují dle svého uvážení a někdy je to hodně mimo mísu, ale nic s nimi neudělám...

bara_lego
autor
10. kvě 2015

@yvonneullmann Dobrý den, moc děkuji za dotaz 🙂. Musím jen ověřit s kolegy, zda je stavebnice ještě možná (u nás) zakoupit. Bára

tanak
10. kvě 2015

Jak jedni tak druzí prarodiče lego duplo k různým příležitostem dceři koupí. Výběr necháváme zcela na nich, ví co dceři i nám udělá radost 🙂 Jako první dostala v roce nějakou Baby sadu pro nejmenší, poté traktor, cirkus, zvířátka z farmy, z veletrhu koupené namixované kostky v sáčku, atd. Myslím že prarodiče nelitují peněz vydaných za Lego Duplo, nebo za prvé vidí nadšení vnučky při společné hře a za druhé oceňují kvalitu a dlouhověkost lega (Už i já a manžel jsme od rodičů a prarodičů dostávali klasické lego k různým příležitostem a moje koňské stáje a manželovy bitevní lodě máme dodnes) 😀