Lehátko vs. houpátko, máte zkušenost?

gras
18. lis 2014

Ahoj holky,

poohlížím se po nějakém tom vibračním lehátku nebo houpátku, ale vůbec si nejsem jistá, co a jak 🙂 nemáte někdo nějaké zkušenosti s nějakým, nemohly by jste doporučit? Prosím, prosím 🙂

Hezký den.

ketlin_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fejdice
25. říj 2015

Hezký den, také uvažuji o koupi lehátka Tiny love 3in1 Rocker Napper. Pokud máte někdo k prodeji, ráda odkoupím. Děkuji Lenka

annule
28. srp 2016

Prodávám toto lehátko Tiny Love 3v1, kdyby měl někdo zájem..

iveee
31. srp 2016

@annule Dobrý den, v jaké je barvě a jaká by byla cena? Děkuji

annule
1. zář 2016

@ivee barva je červená,zatim je v rezervaci do 20.9.

iveee
1. zář 2016

@annule Dekuji, jiz jsem sehnala🙂

peggylucka
16. zář 2016

Jaké máte lehátka -houpatka pro Vaše dětičky?

iveee
16. zář 2016

Mam lehatko 2v1 od Tiny Love.Jeste jsme ho nezkouseli,ale az nas konecne propusti z nemocnice,tak pouzijeme🙂 Ma 3 polohy az do uplneho lehu jako v postylce. Da se pouzit take jako sedatko pri krmeni pro vetsi miminka.Sehnala jsem ho za necele dva tisice.

konik_mischel
25. zář 2016

ahoj, budeme po dlouhém váhání kupovat také tiny love http://detska-lehatka.heureka.cz/tiny-love-3v1-... , máme menší 3+1 a pořád jsem uvažovala jestli přejíždět s postýlkou, to jsme nakonec zamítli kvůli úzké chodbě, byl by problém se tam vytáčet při převozu, koš jsem nechtěla- je neskladný a vydrží chvilku, pak jsem narazila na tohle lehátko a jsem z něj nadšená, uvidím jak bude fungovat v provozu a vyhovovat našemu broučkovi, ale líbí se mi, že jde použít už od narození, je vhodné na celodenní ležení, pak slouží jako houpátko atd... je skladné. Moc se na něj těším! 😉

verusa110
25. lis 2018

@craki Ahoj...Chtěla jsem se zeptat...Jak jste nakonec s tím lehádkem byli spokojeni? Dá se z toho tedy udělat i lehátko v polosedě a židlička? Přemýšlím, že jej koupím...Moc děkuji...

craki
25. lis 2018

@verusa110 Byli jsme skopojeni moc. Syn mel ze zacatku zloutenku, tak se slunil v nem. Taky mi vyhovovalo mit jej u sebe treba v obyvaku, a vedela jsem ze lezi na rovnem povrchu. S tim bych u jinych joupatek mela problem... Pouzivala jsem ho i pro prvni prikrmy, ale ta latka je latka no... Ale da se to cele sundat a vyprat 😉

verusa110
26. lis 2018

@craki Já mám holčičku, 2 měsíce a už nechce být stále jen v postýlce...Navíc prdíky...Tak právě chceme nějaké lehátko koupit...A tohle se mi zatím líbí nejvíce...Navíc není nějak zvláště za šílenou cenu...