Používáme cookies. Více informací zde. OK

Lehátko vs. houpátko, máte zkušenost?

gras
18. lis 2014
Ahoj holky,

poohlížím se po nějakém tom vibračním lehátku nebo houpátku, ale vůbec si nejsem jistá, co a jak 🙂 nemáte někdo nějaké zkušenosti s nějakým, nemohly by jste doporučit? Prosím, prosím 🙂

Hezký den.
ketlin_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fejdice
25. říj 2015
Hezký den, také uvažuji o koupi lehátka Tiny love 3in1 Rocker Napper. Pokud máte někdo k prodeji, ráda odkoupím. Děkuji Lenka
annule
28. srp 2016
Prodávám toto lehátko Tiny Love 3v1, kdyby měl někdo zájem..
iveee
31. srp 2016
@annule Dobrý den, v jaké je barvě a jaká by byla cena? Děkuji
annule
1. zář 2016
@ivee barva je červená,zatim je v rezervaci do 20.9.
iveee
1. zář 2016
@annule Dekuji, jiz jsem sehnala🙂
peggylucka
16. zář 2016
Jaké máte lehátka -houpatka pro Vaše dětičky?
iveee
16. zář 2016
Mam lehatko 2v1 od Tiny Love.Jeste jsme ho nezkouseli,ale az nas konecne propusti z nemocnice,tak pouzijeme🙂 Ma 3 polohy az do uplneho lehu jako v postylce. Da se pouzit take jako sedatko pri krmeni pro vetsi miminka.Sehnala jsem ho za necele dva tisice.
konik_mischel
25. zář 2016
ahoj, budeme po dlouhém váhání kupovat také tiny love http://detska-lehatka.heureka.cz/tiny-love-3v1-... , máme menší 3+1 a pořád jsem uvažovala jestli přejíždět s postýlkou, to jsme nakonec zamítli kvůli úzké chodbě, byl by problém se tam vytáčet při převozu, koš jsem nechtěla- je neskladný a vydrží chvilku, pak jsem narazila na tohle lehátko a jsem z něj nadšená, uvidím jak bude fungovat v provozu a vyhovovat našemu broučkovi, ale líbí se mi, že jde použít už od narození, je vhodné na celodenní ležení, pak slouží jako houpátko atd... je skladné. Moc se na něj těším! 😉
verusa110
25. lis 2018
@craki Ahoj...Chtěla jsem se zeptat...Jak jste nakonec s tím lehádkem byli spokojeni? Dá se z toho tedy udělat i lehátko v polosedě a židlička? Přemýšlím, že jej koupím...Moc děkuji...
craki
25. lis 2018
@verusa110 Byli jsme skopojeni moc. Syn mel ze zacatku zloutenku, tak se slunil v nem. Taky mi vyhovovalo mit jej u sebe treba v obyvaku, a vedela jsem ze lezi na rovnem povrchu. S tim bych u jinych joupatek mela problem... Pouzivala jsem ho i pro prvni prikrmy, ale ta latka je latka no... Ale da se to cele sundat a vyprat 😉
verusa110
26. lis 2018
@craki Já mám holčičku, 2 měsíce a už nechce být stále jen v postýlce...Navíc prdíky...Tak právě chceme nějaké lehátko koupit...A tohle se mi zatím líbí nejvíce...Navíc není nějak zvláště za šílenou cenu...

Sem začni psát odpověď...

Odešli