• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Modelína. Jaku značku byste doporučily?

28. srpna 2015 
Milé maminky, chci koupit synovi(2 roky) k vánocům modelínu, ale na trhu je toho tolik, že se v tom trošku ztrácím.
Proto prosím o radu. Jaké máte zkušenosti nebo jakou značku by jste mi doporučily?
Chtěla bych i nějaké příslušenství jako třeba váleček, různá vykrajovátka, protlačovadla, apod..
Moc děkuji za rady.
17. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima-rozhodně modelínu Play -doh :slight_smile:
17. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima-rozhodně modelínu Play -doh :slight_smile:

tady jsou různé http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
17. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelepí,když se zašlape do koberce,tak uschne a jde pak v klidu vysát :wink:
17. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakoubka, díky za radu. Play doh jsme původně chtěla horu barev, ale je všude vypodaná. Ta se mi zdála jako nejvhodnější právě měla to příslušenství. Teď jsem ještě našla tohle http://www.cooltoys.cz/podle-znacky/pd-super-sada-modeliny ale ta cena.
17. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píše jakoubka...play-doh je fakt skvělá...ještě k tomu je strašně hnusná, takže jí děti nejí...což je plus, skvěle se s ní pracuje...taky budeme přikupovat k Vánocům
17. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
schwarzovka a můžu se prosím zeptat jakou přikoupíte? :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je ten problém :grinning: určitě koupíme pár kelímků samotné a pak nějakou podobnou sadu jako si dala link....aby tam měl nějaké vykrajovátka apod...jinak koupili jsme takovej strojek za 39,- + 2 malý kelímky mod. do kterého když dá trošku mod. a stlačíto, tak vylezou takové hadičko z toho...tak něco na tenhle způsob...aby mu něco z toho vylejzalo :grinning:
17. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem pozeptala maminek na MMB a tam mi jedna doporučila tohle http://www.megaobchod.cz/zabava/play-doh-plastovy-legracni-kufrik-s-formickami-zviratek.html?kampan=67#utm_source=seznam.cz&utm_medium=srovnavac ale zase prý jestli je to k sehnání. psala mi, že má dva kluky a ohromě si s tím vyhrají :wink:
To bych normálně nevěřila, že bude takový problém něco sehnat :rolling_eyes:
17. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak udelej domaci modelinu z Loskutaka :wink: u te nava kdyz ji deti ochutnaji udelas si barev kolik chces a mnozstvi taky :grinning:
17. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci male vzit play dooh tu chobotnici a zmrzlinu ,ale je to drah ejak prase nicmene klasicka plastelina ju nebere pac je moc tuha :confounded:
18. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aponchie a kolik let je malé? Náš má 2 roky a na tu zmrzlinu jsem se také dívala, ale on se mi na to zdá ještě malý, ale určitě by to bavilo mě :grinning: :grinning: .
Já právě chtěla aby to mělo ty vykrajovátka, váleček a jiná tvořítka. Ještě jsem našla modelínu Star dough, tak možná že bych vzala tuhle, ale jen kvůli těm tvořítkům. :wink:
19. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My koupili modelínu zn. Wiky - 10 kelímků 69Ká a jsme spokojení :wink:. Dá se koupit i s vykrajovátky apod. Normální modelínu bych nekupovala. Hedu modeluje tím stylem, že tvoří miniaturní kuličky, které zahazuje do koberce :rolling_eyes: . Ta tuhnoucí modelína se pak dá dobře sebrat, není mastná a nelepí se. Jinak já musim teda trénovat, malá pořád chce, abych jí modelovala Mašinku Tomáše :grinning: .
19. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a máte někdo nějakou zkušenost s pěnolínou a pískolínou? :sweat_smile:
19. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
berynka - tak to máš co trénovat teda :grinning: :sunglasses:
19. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima bude ji 5let prave takze by si vyhrala urcite :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aponchie...tak když je malé 5 let tak to ji bude určitě bavit. Mi jsme na tohle malí si teda myslím. Proto chci jen ta vykrajovátka apod. a podle toho jak ho to bude bavit, tak pak můžu vymýšlet dál. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima - moje malá má 2,5 roku a někdy před měsícem dostala chobotnici play-doh a moc si vyhraje, já sice občas asistuju, ale vydrží i sama a to je co říct, jinak si sama skoro nehraje (kromě miminka) :wink:
19. lis 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,myslíte,že ta play dooh by se hodila i pro 1,5 leté dítě? Samozřejmě,kdyby si hrála pod naším dozorem? Patlání jí baví.
3. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chtela bych koupit nejaka vykrajovatka a tvoritka k modeline, doporucite prosim neco? Myslela jsem, aby toho tam bylo vic nez jen treba deset formicek.. Dekuji:slight_smile:
18. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jednoduchý recept na domácí play doh:slight_smile: http://www.julietta.cz/recept-na-play-doh/
28. srp 2015 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek