• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Půjčovna hraček, co si o tom myslíte?

5. srpna 2015 
Dobry den chtela jsem se zeptat co si myslite o pujcovne hracek. Porad nejake hracky kupuji tak jsem se chtela zeptat jestli o nejake nevite. Diky Ema
30. led 2013 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme spolupracovali s rannou peci-dcera ma vadu zraku...... do 3 let nam kazdy mesic pujcovali hracky-bylo to fajn. zda neco podobeho existuje i pro "zdrave deti" netusim
31. led 2013 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem o žádné neslyšela, ale naše město není moc velké, tak třeba ve větších je :confused: Jinak pokud není, tak by nebylo marný takovou pujčovnu založit :wink: Myslím, že spousta rodin by to ocenila :slight_smile:
31. led 2013 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
To jsem ještě neslyšela....Ale jestli pak dítě nebrečí, když hračku musí za týden vrátit? Předpokládám, že když si jí oblíbí, chtělo by ji mít doma...
31. led 2013 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Hlavně by to musely být jen hračky, kterou jdou čistit :wink:
31. led 2013 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Už jsem o tom někde četla, v zahraničí se to docela ujalo, hlavně třeba dražší hračky se tak dobře pujčují, protože rodiče je třeba na měsíc pujčí a když hračka dítko omrzí, vrátí se a pujčí jiná a neleží zbytečně v polici:slight_smile:
31. led 2013 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tiež som po tom pátrala, ale v našom meste nič takého nieje. Čo ma dosť mrzí. Som zvedavá, či niekto o nejakej vie. Na jednu stranu by to bolo strašne fajn, dieťa by malo každú chvíľku novú hračku, ale zas na druhú stranu by asi bol problém v prípade poškodenia alebo zničenia hračky. Ono aj keď sú deti opatrné, tak ten cit v ručičkách je niekde úplne inde ako cit dospelého človeka.
31. led 2013 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. srp 2015 ve 22:59 • prubnihracku
Jednu takovou jsem právě zprovoznila, tak jsem moc zvědavá, jak to bude fungovat. Myslím, že půjčování hraček a dětských potřeb může být pro spoustu maminek zajímavé - hlavně, pokud si chtějí před koupí vyzkoušet, jestli jim bude daná věc vyhovovat, nebo potřebují něco jen krátkodobě - třeba dětskou váhu, cestovní postýlku, krosnu na dítě...
5. srp 2015 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek