• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autem k moři - jaký kočárek s sebou?

21. května 2013 
Vybírám kočárek na dovolenou. Měl by být skladný - abysme jím nezabrali půl kufru auta (na váze až tak nesejde), a zároveň by neměl mít malá kolečka, protože do písku nic moc. Synovi je 20 m, je docela hubeňour. Máte nějaké tipy?
20. kvě 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme chtěli původně skladné golfky (vloni bylo Lukymu 2 a už slušně chodí, ale přece jen jsme to chtěli pojistit nějký výlet.Luky spinká po obědě) kamarádka nám to rozmluvila, že golfky nemají pevné záda a jsou krátké. Nakonce jsme jeli sporťákem z trojkombinace (máme V-cross) je pravda, že do kufru se pak vešla jen lednice a věci na prcka, ale máme rakev tak nám to zas až tak nevadilo.
20. kvě 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedem take k mori a koupili jsme golfky.uz snima jezdime i tady a jsme spokojeni.ono zalezi jake koupite.my mame s pevnymi zady a daji se zklopit uplne do lehu.jsou i z boudou a nanoznikem.jmenuji se 4baby sharpe.staly 1500.
20. kvě 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka Já si myslím, že pro 20-ti měsíční dítě by měly stačit golfky, ale po zkušenostech se skladností si myslím, že nějaký sporťáky jsou určitě skladnější než golfky. Záleží jaký máte auto. U golfových holích je problém, že jsou strašně dlouhý. Malinká je NUNA, ale ta má mini kolečka.
20. kvě 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Golfky, my máme zooty robin, jsou lehké, skladné, polohovatelné (i když jen málo), se stříškou. Dokoupila jsem pláštěnku a super.
21. kvě 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek