Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Autem k moři - jaký kočárek s sebou?

ev.ka
20. kvě 2013

Vybírám kočárek na dovolenou. Měl by být skladný - abysme jím nezabrali půl kufru auta (na váze až tak nesejde), a zároveň by neměl mít malá kolečka, protože do písku nic moc. Synovi je 20 m, je docela hubeňour. Máte nějaké tipy?

evcounek
20. kvě 2013

no my jsme chtěli původně skladné golfky (vloni bylo Lukymu 2 a už slušně chodí, ale přece jen jsme to chtěli pojistit nějký výlet.Luky spinká po obědě) kamarádka nám to rozmluvila, že golfky nemají pevné záda a jsou krátké. Nakonce jsme jeli sporťákem z trojkombinace (máme V-cross) je pravda, že do kufru se pak vešla jen lednice a věci na prcka, ale máme rakev tak nám to zas až tak nevadilo.

jaja.m
20. kvě 2013

My jedem take k mori a koupili jsme golfky.uz snima jezdime i tady a jsme spokojeni.ono zalezi jake koupite.my mame s pevnymi zady a daji se zklopit uplne do lehu.jsou i z boudou a nanoznikem.jmenuji se 4baby sharpe.staly 1500.

veronikaka
20. kvě 2013

@ev.ka Já si myslím, že pro 20-ti měsíční dítě by měly stačit golfky, ale po zkušenostech se skladností si myslím, že nějaký sporťáky jsou určitě skladnější než golfky. Záleží jaký máte auto. U golfových holích je problém, že jsou strašně dlouhý. Malinká je NUNA, ale ta má mini kolečka.

veruska007
21. kvě 2013

Golfky, my máme zooty robin, jsou lehké, skladné, polohovatelné (i když jen málo), se stříškou. Dokoupila jsem pláštěnku a super.

Sem začni psát odpověď...

Odešli