Kočárek ABC Design Treviso 4S - máte zkušenosti?

marmazel
7. črc 2015

Máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Potřebuji nějaký kočárek do auta, když jedeme do města, k babi a tak, doma mám normální kočár, ale s nasazenou sportovní sedačkou ho do kufru nedám, zatím sem brala jen kolečka a autosedačku nasazovala na ně, ale to už malého nebaví, chce sedět a mít rozhled. Předem díky 🙂

vondry24
6. lis 2015

take by me zajimalo , nema nekdo? 🙂

marmazel
autor
6. lis 2015

@vondry24 koupila jsem a sem celkem spokojená, je teda menší, ale malej je drobnej a mám ho opravdu jen v atě, když jedem do města, takže fakt jen na menší popojížďky, takže sem spokojená. Unesu ho jednou rukou.

vondry24
7. lis 2015

To bych prave potrebovala. Nemohla bys mi poslat fotku s malym v kocarku, ja mam malou velikou docela, tak se bojim aby se tam vesla kdyz je mensi;)

vondry24
7. lis 2015
marmazel
autor
7. lis 2015

@vondry24 jj, zrovna zítra jedeme k dr., tak zkusím vzpomenout a vyfotit 🙂 jako má chyby, sou tam detaily, který by mohly být jinak-např., když je v sedě, je kolem ta látka, co se natahne, když je v leže, ale za ty prachy mi přijde dobrej a hlavně je fakt jen do města 🙂

maartynka
6. bře 2016

Holky zdravim a obnovuji diskuzi. Jak jste prosim spokojene s timto kocarkem? Zajima me jestli je stabilni nebo se klepe a rozmery sedadla a operadla. Dekuji mockrat. 🙂

elib
3. kvě 2016

@marmazel ahoj, můžu poprosit o nějaké info k tomuto kočárku po delší době používání? jsi s ním stále spokojená? přemýšlím, že bych ho koupila místo klasických golfek.

hankamia
24. srp 2016

Dobrý večer. Prosím vás mamky, jestli tento kočárek některá teda máte, stojí za to ho pořizovat? Mám na dědině sporťák z dvojkombinace, velké nafukovací kola, ale do malého auta mán problém ho dostat, velké golfky skládané do deštníku mě už taky štvou, kvůli tem rukojetím a způsobu skládání, taky je horko těžko dávám do auta. Treviso jsem chtěla kupovat, až odjezdíme zimu s tím velkým, ten pak prodat, a koupit Treviso. Malá bude mít 14měs.a do jara právě už bude chtět víc chodit, a nechce se mě tahat s 15kg kočárem, když můžu jednou rukou tlačit lehčí. Vyhovoval by mě taky kvůli spojené rukojeti. Jestli někdo bude moct, ozvěte se. Děkuju.

marmazel
autor
25. srp 2016

@elib
@maartynka
@hankamia
Ahojky, nooo, je to prostě lehkej kočárek, na žádný terény, po chodníku super, unesu ho i jednou rukou rotloženej, když v druhý táhnu řvoucí dítě a potřebujem do schodů 🙂 účel splňuje, za ty prachy dobrý 🙂 ale jak říkám, žádný terény, pěkně po chodníčku. Bohužel nemám lepší fotku ☹

marmazel
autor
25. srp 2016
marmazel
autor
25. srp 2016

jo, mám 170 cm, manžel asi 178 a výška rukojeti ok, akorát jemu vadí, že zadrhává nohama o košík, mě ne 🙂 nějak mi tam nevadí 🙂 ale ten je super velkej, nma to jak je to malej kočár 😀

manndy
25. srp 2016

Prosím a jak je to se stříškou? na jednom videu jsem viděla, že je prodloužená, na druhém ne....:/ tak nevím...hodně ho zavžiji.....mam 156cm....

hankamia
26. srp 2016

Já a můj manžel jsme taky menší, 156 a 164cm. Nemyslím si, že u nás by to něčemu vadilo, spíš, aby Mie vyhovoval, co se týká třeba té stříšky taky nebo zádové opěrky. na jaře už asi opěrku na nohy třeba tolik řešit nebudem. Jo, ve specifikacích nikde není vidět, jak jsou velké kolečka. 🙂
🙂

borrasca81
9. únor 2017

Obnovuji diskuzi. Nekdo dalsi s 5imto kocarkem?

hankamia
9. únor 2017

Dobrý večer. My už teda bohužel ne. Místo trevisa jsem koncem srpna náhodou natrefila přes bazárek na ojetý britax B-motion 4, r.2014, a další nový kočárek už teda neřešíme. Ale vám ostatním přeju s trevisem hodně štěstí. Snad budete spokojené.🙂

hanivasi
11. črc 2017

a nemuzete nekdo zmerit sirku sedaku? muj maly je taky krapet pri tele. Prosim o miru primo v ohybu, kde ma zadek. dekuji mooooc.