Bébe Beni Izzy nebo Valco snap 4, který je lepší?

krmv
15. únor 2014

který z techto dvou sportaku si myslite, ze je lepsi. bebe ma polohovani nozicek. jen jsem ho nevidela osobne tak nevim o kolik ma delsi strisku nez valco? valco je myslim do 20kg coz je taky lepsi, bebe do 15kg.

blahova_andrea
16. únor 2014

izzy je skoro stejné jako valco zee, to máme my. originál je od valco, je malinko prostornější uvnitř, jak na délku, tak šířku, ale taky je dražší, takže kdo má drobnější děti, tak volí izzy. pro nás ta velikost, nosnost a to polohování nožiček bylo hodně důležité, protože i přes cenu zvítězilo zee. miška byl vždy macek 😅 snap se mi taky moc líbil, už nevím kolik důvodů bylo proti němu, ale ty nožičky tam hrály velkou roli. tehdy jsem ještě nevěděla, že se dají vymyslet fígle a nožičky jde s trochou dobré vůle polohovat i u snapu. maminky to řeší buď popruhem nebo vyboulením jakési kapsy pod těmi nožičkami. každopádně snap teď potkávám na každém rohu, takže asi bude fajn, když ho volí tolik maminek 😉

blahova_andrea
16. únor 2014

@krmv a k té stříšce...zee má zip a střecha jde prodloužit jako větrná nebo sluneční clona, což starší typ izzy neměl, ale mám pocit, že někde už psali, že nový typ izzy už má stříšku také prodlužovací