• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bílý kočárek Ballerina. Máte zkušenost?

14. září 2010 
Ahojky holky, máte některá zkušenosti s bílým kočárkem? :slight_smile:
Mě se tenhle moc líbí, ale nevím jestli ho risknout. Moc díky :slight_smile: :wink:
http://www.babyactive.pl/img/swf/katalog_produktow/foto/ballerina/1a.jpg
Moc díky za všechny rady a názory..
22. črc 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je krásnej,ale u bílé barvy na kočárku bych měla strach,že bílá nezůstane :slight_smile:
22. črc 2008 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nejak :grinning:
22. črc 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych do bílé barvy kočárku taky nešla, ale jinak je kočárek úžasnej.
22. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně jako předchozí názory, do bílé bych fakt nešla, určitě by bílá nezůstala.
22. črc 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
je moc pěknej,ale bílej po čase nebude a při první čmouze budeš litovat,jako já u béžovýho :unamused: ..
22. črc 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já mám bílý s černými kytičkami a zatím se mi dařilo ho moc nešpinit, jde o to z jaké je látky, já ho mám bavlněný takže ho nemůžu ani tak často prát kvůli té černé barvě, ale nelituji volby, jestli je to z látky, která se dá otřít třeba hadrem tak proč ne
24. črc 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám bílej kočár a je bomba,všichni se za touto odvážnou barvou otáčejí a hlavně vše jde vyprat a vyčistit a nikdy to nevybledne :wink:
25. črc 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
chci se zeptat,jestli nemáte někdo zkušenost se sportovním kočárkem Ballerina :slight_smile: .Ráda bych si jej zakoupila,ale v Praze není nikde k sehnání :cry: a až na Moravu se mi moc nechce vzhledem k tomu, že za měsíc a půl bych měla rodit.A delší cestování mi už nedělá dobře :frowning2: .A slyšela jsem že není hluboká korbička tak prostorná jak uvádí výrobce.
Děkuji za odpovědi Lucilda
13. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabuska • Dnes ve 12:05
Ahoj,
má někdo zkušenost s tímhle kočárkem???
10. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my mame Ballerinu white orchidea, je to take kombinace cernobila a je ten kocarek super a i cizi lidi ho chvali. Neni to nijak choulostive a jde to slusne (rucne) vycistit. My ted budem kupovat sourozenak, ale Balleriny mi bude lito...
http://www.zboziprodeti.cz/kombinovany-kocarek-ballerina-elegance.aspx
14. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek