Bugaboo buffalo - fusak. Poradíte?

adel2507
1. zář 2019

Dobrý den,
máme kočárek bugaboo buffalo, a protože se pomalu blíží podzim, přemýšlím, jaký pořídit do tohoto kočárku fusak. Ráda bych originál Bugaboo, ale zajímalo by mě, jestli je univerzální celoroční verze dostačující na celou zimu, nebo jestli je lepší investovat do dražšího teplejšího fusaku (high performance).
Pokud vám do tohoto kočárku hezky sedí i fusaky jiných značek, např. Elodie details, budu také moc ráda za vaše zkušenosti.

fyii
1. zář 2019

@adel2507 ahoj mam taky buffalo a staci uplne ten normalni. uz mam druhy dite a jeste ani jedno nezmzlo🙂 stejne to dite ma jeste kombinezku nebo nejaky odev. Ja teda deti moc nenavlikam, spis otuzuju, ale high performance bych koupila jen do mist, kde je fakt zima velka. My normalne jezdime na hory a tak a stale pohoda. Akorat teda neni nepromokavy, takze pokud prsi nebo snezi musis pres to dat plastenku nebo nanoznik. jinak super ceny za pouzity na ebay. ja si ted vydrazila do druhyho kocarku za 1,20£+postovny 7😅, ale novy jsem kupovala s kocarem za cca 3000 Czk.

adel2507
autor
2. zář 2019

@fyii Děkuju moc za info, jsem ráda, že stačí i ten obyčejný. A ta cena z ebay je teda parádní!🙂

lusuli
15. lis 2019

Prosím Vás, mohu mít otázku k Buff - jaká sedí pláštěnka?

fyii
15. lis 2019

@lusuli pouze jejich original bohuzel

lusuli
18. lis 2019

@fyii děkuji