Jaký fusak do kočárku Bugaboo Cameleon 3?

Zodpovězené
6. říj 2022

Ahoj,

hledám fusak do kočárku Bugaboo Cameleon 3. Miminko očekávám v polovině listopadu. Přemýšlela jsem nad originál fusakem ke kočárku Bugaboo Performance, ale slyšela jsem, že nejsou tak teplé. A prý se v něm nedá miminko pořádně zachumlat.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

ano, značka Bugaboo nabízí originální fusak Bugaboo Performance. Ten je L-kového tvaru, takže sedne do kočárku.

Já jsem ve spojitosti s ním neslyšela o výhradách, které vzpomínáš. Takže je neumím potvrdit a ani vyvrátit. Péřové fusaky působí tence, ale jsou dostatečně hřejivé podobně jako péřové bundy. Osobně jsem vždycky mé novorozené děti (narozené říjen, prosinec a leden) dávala do fusaku v zavinovačce. A prostor k profouknutí u fusaku věru nebyl.

Připojuji krátkou specifikaci fusaku:
Fusak Performance je vyplněn hřejivým prachovým peřím a je doplněn novou odnímatelnou vložkou. Ta je plněná peřím, která dítěti zajistí maximální teplo a pohodlí i v těch největších mrazech. Tuto vložku můžeš s ohledem na aktuální venkovní teplotu vložit do fusaku nebo ji vyjmout.

Vrchní materiál fusaku je vybaven vrstvou z Teflonu. Díky ní je odolný vůči vodě, sněhu a větru. Stejně tak odolné jsou i zipy. Pomocí nich můžete fusak mírně pootevřít pro lepší cirkulaci vzduchu, nebo jej zcela rozepnout a jeho spodní část použít jako pohodlnou podložku do kočárku. Uvnitř fusaku se nachází také ochrana proti zašpinění od bot. A nechybí ani reflexní prvky.

Fusak je kompatibilní se všemi kočárky Bugaboo. Výhodou je jeho možnost praní v pračce.

Jsou však vyhovující i univerzální fusaky jiných známých značek. Já mám například univerzální a multifunkční fusak Monti od značky Emitex. Podrobněji jsem ho popsala v nedávno zodpovězené otázce:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka