• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Buggypod přídavné sedátko ke kočárku. Máte?

5. ledna 2013 
Ahoj zajímám se o toto sedátko, jde mi hlavně o to k jakým druhům kočárků jde přidělat a nejsou na seznamu od výrobce. Dále jak dlouho jste ho využívali a jak jste měli děti od sebe. Mnohokrát děkuji za odpovědi.
Nechci kupovat sourozenecký kočárek!!
29. únor 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já ho teda nemám ale chtěla sme ho prvně kupovat nakonec sem od toho ustoupila a koupila skejtík a sem ráda myslím že syn už nepotřeboval kočárek jo někdy to je složitější ale jen at si zvyká a když ho bolej nožičky tak si na skejtík sedne:slight_smile:) a děti mám od sebe 21měsícu.
29. únor 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem chtěla sedátko koupit, ale podle nákresu konstrukce, na kterou to jde přidělat, jsem zjistila, že to k našemu hlubokému nepůjde. Podle mého názoru to nejde přidělat k většině hlubokých kočárků, ale spíš ke kombinovaným. A když jsem porovnala cenu sedátka (přes 3000 Kč) s cenou základního nového sourozeneckého kočárku (rovné 4000), tak jsme šli do nového kočárku, i když jsem původně sourozenecký za žádnou cenu nechtěla. Nakonec jsme ho používali každý den rovného půl roku. Děti mám od sebe 22 měsíců.
29. únor 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, škoda žes to dala jako otázku a né jako diskuzi... nicméně budu to bedlivě sledovat, protože přemýšlím nad tím samým (ale mám na to ještě spoustu času :slight_smile: ). Děti budu mít od sebe 2 roky a na rozdíl od prvního syna je náš druhý syn hodně kočárkový, moc si to neumím představit, jak to od 2 let zvládne bez kočárku... tak jsem zvědavá na odpovědi :slight_smile:
Jinak já bych klidně do sourozeneckýho kočáru i šla, ale neměla bych ho už kam dát :confounded: :wink: .
29. únor 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my používáme buggypod zatím půl roku s X landerem XA. Děti mám od sebe 18 měsíců. Jsem s ním spokojená, rozhodně splnil moje očekávání. Když čekáš miminko na jaře, je to fajn, na zimní už je to horší. Staršímu dítku nemůžeš dát fusak ani nánožník. O buggypodu je tu i diskuze http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocik-buggypod-ake-mate-skusenosti/ , tam můžeš probrat víc.
1. bře 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používala jsem ho na Jané Nomad (myslím, že je na seznamu) pro děti 18 měsíců od sebe shruba jeden rok. Syn už ťapal, v kočárku v té době už nespal. Sedátko jde totiž polohovat, ale ani panenka by se nevešla mezi konstrukci aby si mohla lehnout. Takže určitě není vhodné pro děti co ještě spí v kočárku. Jinak jsem s ním byla moc spokojená, všude jsem se vešla, roztáhla jsem ho jen když jsem potřebovala. Do kopce to tedy byl záhul, ale to máš i se sourozeneckým. A jedna nevýhoda. Když máš roztažené sedátko a sedí ti v něm dítě, tak se ti změní těžiště a k té straně se ti stáčí kočár. Ale pokud ho nebudeš používat vyloženě neustále, prostě jako kočár, tak se to dá přežít :wink:
Kdyby ses třeba chtěla ještě na něco zeptat tak mi napiš IP.
2. bře 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobri den mam rocniho kluka a cekame druhy a chtela jsem se zeptat jestli nekdo neprodava pridavne sedatko ke kocaru ozvetese dekuji
5. led 2013 ve 14:05  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek