Cam Dinamico X Concord Wanderer X Quinny Buzz?

magdanaty
16. srp 2016

Ahoj holky, na konci října čekáme holčičku a právě vybíráme kočárek. Nějak zatím stále tápu🙂 Hledám něco univezálnějšího (do města i do terénu), se 4 koly (ideálně nafukovací), ne moc těžké, pěkné i na pohled🙂 Něco, s čím budu moct třeba i na brusle, ale nebudu se stydět s tím chodit po OC. Který byste zvolily vy?

eliskaxox
16. srp 2016

@magdanaty ja mam wanderera, v rodine jsme meli Cam Cortinu X3 a vidam ve meste Buzze. Ode me par postrehu. Korbicku ma nejvetsi urcite Cam, sportak a ten se pouziva nejdyl ma nejvetsi urcite Wanderer. Nejvic designovy urcite Buzz udela nejvic parady. Nejvhodnejsi do terenu urcite Wanderer, to odpruzeni ma maloktery kocarek, kola co nejdou pichnout a robusni az neprevrhnutelna konstrukce. Bacha na termin mestsky kocarek, u nas ve meste je 80% cest z kostek, stare popraskane chodniky a vecne d nekde neco kope. Za me rada od maminky co jezdi s kocarkem uz 2 roky. At je co nejvetsi a nejvychytanejsi sportak, at se da sportovni verze co nejlehceji a v 1 kuse slozit a at ma kocarek kvalitni autosedacku.

magdanaty
autor
17. srp 2016

eliskaxox: Díky za reakci🙂 A hned se zeptám na toho Wanderera - dá s ním i třeba na t brusle? Často slyším, že na brusle jsou lepší 3 kola, od někoho zas, že i se 4 je to ok. A nějaké vychytávky, které má třeba oproti jiným kočárkům, na co bys upozornila? Moc děkuju🙂

magdanaty
autor
17. srp 2016

@eliskaxox Díky za reakciemoticon A hned se zeptám na toho Wanderera - dá s ním i třeba na t brusle? Často slyším, že na brusle jsou lepší 3 kola, od někoho zas, že i se 4 je to ok. A nějaké vychytávky, které má třeba oproti jiným kočárkům, na co bys upozornila? Moc děkujuemoticon

eliskaxox
17. srp 2016

@magdanaty Tak na brusle nevim, jako ma to poutko na rukojeti na ruku, takze vam neujede, stabilni taky je ale vylozene certifikovany na sport neni. Ja wanderera uplne miluju a muj pritel a tchyne asi jeste vic a to byla zastankyne polskych 3kombinaci. Korbicku bych volika Scout, kvuli velikosti. Sportak je dokonaly, na prvni zimu jsem si nechala usit nanoznik,protoze maly sel do sportaku uz ve 4,5m, takze byl krasne schovany jako v korbicce. Ted uz mi stacil jen nanoznik co je v madle. Taky jsem hodne prvni leto vyuzila tu jejich clonu na sportak, ta byla fakt super. Jinak kocarek zatim projel vsude, lehce ovladatelny jak kdyby vazil 8 kg.

eliskaxox
17. srp 2016

Tady to je fotka s tim zimnim sitym nanoznikem, jeste pridavam foto kolik mista tam ma rocni dite 🙂 jak v posteli :D

sara84
17. srp 2016

Mela jsem jsem chvili Cam cortinu a korba velika,.prostorna, sportak mega velky, i odpruzeni ma, ale me se lepe jezdilo se Jane Slalom, Jinak kamaradka ma toho Busse a je spokojena. Jen mi prijde, ze ma uz strasne dorasovanou tu textilii u sportaku. Ale taky uz ho ma z druhe ruky..