Camarelo Smile, jak narovnat kůži mezi vanou a boudou?

michell28
11. čer 2015

Prošla jsem snad všechny možné diskuze a nikde jsem nenašla odpověď. Včera mi přišel krásný kočárek Camarelo Smile 2015. Vyzkoušela jsem všechno sestavit je perfektní 🙂 Jen se mi nedaří nějak narovnat eko kůži mezi vanou a boudičkou. 😒 Při ježdění mám pocit jakoby kočárek nebyl pevně upoutaný, tak jako na obrázcích. Obrátila jsem se na prodejce, ale zatím nereaguje 😠 viz. obrázky. 1. obrázek je na svraštěnou látku 2. obrázek jak by to mělo být natažené. Děkuji za jakoukoliv radu. PS: vzadu pod matrací jsou nějaké 2 jakoby kovové háky a na bocích kočárku 2 očka, ale nevím jak to tam kam nacpat.... ☹

ivetkavysocina
6. říj 2015

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jste případ nějak vyřešila 🙂 chci si objednat camarelo art, kde jsou také části z eko kůže a trochu se bojím aby to nebylo zmačkané 🙂 a ještě bych se zeptat, nepopraská eko kůže? Děkuji🙂

michell28
autor
6. říj 2015

Dobrý den, jasně můj taťka s manželem to vyřešili když jsme byli v porodnici 😉 chtělo to jen trochu "mužské" síly na prvotní natažená dvou kovových pruhů pod matrací korbičky. Eko kůže je perfektní, dá se krásně snadno očistit. A hlavně eko kůže je přesně tam kde je to potřeba na místech, které se snadno ušpiní takže super. Kočárek již velmi aktivně využíváme už čtvrt roku a jsme naprosto spokojení. 😉 neustále ho skládáme do kufru auta a jezdíme sním na různých povrchách, jen se mi zdá, že je poloosa trošku chatrnější, ale to je taky úděl ceny kočárku. Protože je to super poměr cena vs. vybavenost. Má perfektní design - vybavenost 3 kombinace (navíc oceňuji také vajíčko, kde se dají s rostoucím děťátkem povolit popruhy) . Navíc kdekoliv jsme, tak se kočárek velmi líbil. Pokud bych měla druhý, tak jdu znovu do toho samého kočárku 😉 jen třeba nová edice a pokud bych měla holčičku šla bych do růžového. Pokud budu v dobré finanční situaci, tak koupím zase jedině Camarelo 🙂 🙂

krocovaz
31. pro 2015

Dobrý den, také uvažujeme o tomto kočárku, nebo o you silver. Chci se zeptat jak pruží houpe se trošku??? A jízdní vlastnosti taky v poho? A co korbička zdá se Vám prostorná? Moc děkuji

michell28
autor
31. pro 2015

@krocovaz jj 🙂 je perfektní. Houpe dost malý v něm vždy krásně usne jen mírným tlakem a zhoupnutím, má perfektní odpružení. Používáme velmi intenzivně od července a stále je v pohodě. Dokonce jsme se včera byli projet po poli a také přejel jakýkoliv terén. 😎 Před půl rokem jsem si ho koupila právě proto, že se syn měl narodit v červenci a já potřebovala, aby se za půl roku v zimě do korby vešel i s fusakem. Myslím, že to krásně vyšlo a stále i s fusakem má dost místa pro případný větší růst 😉 právě se setkávám s tím, že maminky červencových dětiček nyní řeší, co s dětmi na zimu když chtějí do korby nacpat i fusak. 😖 ale to my opravdu řešit nemusíme. Na jaře nahodíme sporťák, který nám v igelitu leží v pokoji už se na něj moooc těším. Opravdu zatím stále žádná závada. Je prostorný - je cenově dostupný - hezký - praktický. I dneska když někam vyjedeme jsme krásně vidět a dostáváme pochvalu, že je moc pěkný. 😉

krocovaz
2. led 2016

Děkuju moc za odpověď. Nejspíš vyhraje i tyrkysová i když se mi líbí i šedá :D :D.