Kočárek kombinace látka a eco kůže. Jak vyprat?

23. črc 2020

Prosím poradíte? Koupila jsem kočárek Camarelo trojkombinace kombinace látka a eco kůže. Jsk vyprat? Mohu s tím do pračky? Nepoškodí se to? Na kolik? Nebo jiný tip na vyčištění prosím? Děkuji za ochotu.

zrzeckas
23. črc 2020

Nedostala si k tomu nejake papiry, tam by to mohlo byt nebo hodit oko jestli to nebude primo na netu k zomu kocarku konkretne..... Jinak ja to umyvala rucne. Houbickou, hadrikem a detskyma ubrouskama. Nevim kde presne je kuze, ale z dotazu pocitam, ze kuze i latka jsou sesite.... Mozna zkusit na pracce rucni prani a bez zdimani. Tak to delam, kdyz davam do pracky neco, oc mam strach a zatim ok

autor
23. črc 2020
zuzkasim
23. črc 2020

Koženka se obvykle utírá vlhkým hadrem a látka jde vyprat. Kožence voda vadit až tak nebude (namočení), ale žádné ohýbání, drhnutí apod. Měla jsem sice koženkovou bundu, který mohla příležitostně do pračky, zkusila jsem to snad 1x v životě, protože se po 3 letech začala loupat... prostě koženka je nanic (promiň, nikdy mi nevydržela ani na botách, kabelce, ani této bundě, prostě pro mě málo trvanlivý materiál).

e7
23. črc 2020

Mame koupené Camarelo bez té kůže tedy ale paní prodavačka říkala, že matraci určitě vyprat jen v ruce jinak se zničí a ty kraje prý do pračky můžou ale taky to moc nedoporučovala. A hlavně tu matrací neždímat, nechat jí vykapat a uschnout někde venku 😊 a jinak říkala, když se ušpiní stačí houbičku omýt