Chicco Liteway nebo Chicco Multiway Evo, máte zkušenost?

terhar
10. kvě 2015

Maminky, potrebuju poradit. Mate některá zkušenosti s Chicco Multiway Evo nebo Chicco Litte?? Děkuji

zazana81
10. kvě 2015

Měli jsme Chicco liteway, byla jsem spokojená, ale nemám srovnání .... Líbilo se mi, že je lehký a super byl I fusak, který byl v ceně. Neměli jsme žádný problem, reklamaci nebo tak něco.

terhar
autor
10. kvě 2015

@zazana81
Jezdí se s nim dobre? Me u liteway trochu "odrazuje" ze nemá přední kolečka zdvojené.

zazana81
11. kvě 2015

No já právě chtěla lehké a skladné golfky a to třeba Mutliway moc nejsou - to už je skoro jako sporťák a když se složí, tak ty zdvojená kolečka moc ke skladnosti nepřispívají. My byli spokojení s liteway. Jezdilo se dobře, lehce, jsou do lehu, takže dítě se vyspí, super je nastavitelná sluneční stříška. Jezdila jsem s nimi dokonce už od února, takže i nějaký ten sníh jsme projeli...

terhar
autor
11. kvě 2015

Ja ziju ve Finsku a ted se chystám na dovcu do cr. Nechce se mi tahat velký sportak tak přemýšlím na golfkama (do letadla nepotrebuju) a tak si pořídim v cr.
Malému je 15 měsíců takze akorát na golfky a libi se ni ze nemá na nastavení zad takový ten popruh.
Děkuji moc, urcite dam vedet zda jsem ho koupili a jak se jezdí (jinak royal blue je nádherná barva)