• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dělají se úzké podložky do kočárku (30 cm)?

31. července 2012 
Ahoj maminky, ráda bych prckovi pořídila podložku, ale máme dost úzký kočárek. Vnitřní šířka je pouhých 30cm. Nevíte zda se dělají i takto úzké podložky, popř. kdo je vyrábí (odkaz, cena)? Já našla nejužší 35cm a u ostatních byla psaná šířka v nejširším bodě, ne nejužším :frowning2: Všem moc děkuji za jakýkoliv tip. Zatím to v horku řešíme ručníkem, ale není to moc pohodlné ani pro mě, ani pro mimčo.
20. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim, ze treba na MMB ti usiji cokoliv, kdyz napises presne miry a znacku kocarku :wink:
20. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo myslím že na lilinka.com ti ušijou i na míru,zkus jim napsat a uvidíš
20. črc 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
podložka Pinkie bez bočnic je taky dost úzká. Ale i ta s bočnicemi se dá ohnout.
20. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
paní monika neubert, nejba na mmb ti ušije na přání mám od ní asi 7 podložek už :slight_smile: mám i jednu se šířkou 30 cm nepoužitou ale je to spíše holčíčí barva...
20. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Doporučuji Vám univerzální polstrování - vložku do kočárku značky Valco Baby, šíře 30 cm. Cena 399,- Kč. Zde se můžete podívat na přesný popis a barvy http://www.valco.cz/polstrovani-kocarku
23. črc 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme 35*75 cm oboustrannou podložku - z jedné strany savé froté a z druhé bavlna, hodí se potom i do golfáče nebo autosedačky - je tak měkká, že těch 2,5cm na každé straně nevadí. Jsou fajn i pro klasický kočárek.
31. črc 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek