Doporučily byste kočárek Hartan Racer GTS?

ivusek
4. únor 2016

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu s výběrem kočárku. Nejsme žádní extra velcí turisti, ale celkem často vyrážíme do polí nebo do lesa se psem na procházku. Zalíbil se nám Hartan Racer GTS, jednak kvůli vysoké poloze madla (partner měří 2 metry), nízké hmotnosti a větším předním kolečkům, ale taky kvůli malé velikosti složené konstrukce. Co už se nám líbí míň je cena, ovšem pokud by byl kvalitní a zvládl do budoucna 2, potažmo 3 děti, tak bychom do něj šli. Trošku nás ale odradily recenze tady http://www.emimino.cz/zkusenosti/hartan/racer-gt/.

Tak bych se chtěla zeptat těch, kdo kočárek mají, jestli s ním jsou spokojení a pokud ne, tak proč.

radushka1
4. únor 2016

Já mám Racer GT, už s ním jezdím s druhátkem po všech terénech a je stále perfektní. Do jiného bych nešla. Za mě maximální spokojenost.

thalia
4. únor 2016

Taky mám Racer GT, už jede druhé a dal by i 4 🙂. U našich mám proto taky hartana, z aukra (pevná přední kolečka, je to vesnice na vrchovině, takže polní cesty, les, sníh, a pořád je v pohodě), takže určitě bych se ceny nebála, užije se dost a dost. Cena rozhodně odpovídá kvalitě. Jinak manžel má taky skoro 2 metry a vozí v pohodě.

ivusek
autor
10. únor 2016

Ahoj holky, děkuju za info, budem to muset ještě promyslet. Včera jsme se o tom bavili, že 30 za kočárek je přece jen dost. Stavíme barák a budem se stěhovat těsně před termínem, tak asi budem utrácet za jiné věci 😀 Ale uvidíme, třeba bude stavba levnější než plánujem a vyjde nám i na kočárek 😀 Každopádně jsem ráda za reference, aspoň vidím, že to má smysl 😉

ivis_b
25. únor 2016

@ivusek taky se mi líbí a taky mě děsí ta cena, ale hlavně taky hmotnost - je to zatím snad nejtěžší kočárek z těch, na které jsem koukala, váží 16 - 17 kilo, určitě nepatří mezi lehké kočáry.

mmmateska
16. bře 2016

Je sice tezsi, ale cekame druhe a nemenila bych. Tento kocarek miluju!

radushka1
16. bře 2016

@ivis_b tak má 15 kg, ale nepřijde mi, že tolik váží. A to ho často skládám do auta, jezdím s ním do terénů a kopců a jsem drobek teda. Měla jsem půjčený kámoščiného poláka, prý lehčí a namakaná jsem byla za 5 minut po kostkách...což neznám. Já bych teda neměnila a to už jezdím s druhátkem.

ivis_b
16. bře 2016

@radushka1 no podle oficiálních stránek má 16,5kg, resp. 17,2kg... http://www.hartan.de/cz/kinderwagen.php?modell=...
Ale věřím ti, že váha není to jediný, co rozhoduje při manipulaci s kočárkem, určitě se na něj i přes tu váhu půjdu alespoň podívat. Nicméně máme tu ve městě i po okolí kopce a holt si budu hodně rozmýšlet, kolik kilo chci do kopce tlačit 🙂

ivusek
autor
21. bře 2016

Ahoj holky, děkuju za diskuzi, nakonec jsme na brněnském veletrhu koupili kočárek od CZ výrobce Patron. Měli jsme na něj dobré reference od známých, Hartan to sice není, ale s komplet výbavou a s veletržní slevou jsme se dostali na polovinu ceny 🙂 Jinak je výborně skladný do auta a celkem lehký, takže ho zvednu i já, (zatím) drobná žena 🙂 Ale v akci zatím nebyl, pak dám vědět, snad nebudu litovat, že jsme si nepřiplatili 🙂

ivis_b
21. bře 2016

@ivusek Taky jsem na Patron koukala, ktery typ jsi nakonec vybrala?

ivusek
autor
22. bře 2016

Máme celkem malý kufr, takže kvůli skladnosti do auta jsme vybrali podvozek lambda, jinak sestavu máme tuto http://www.patron.eu/cs/eshop/produkty/kocarky/.... Jediné, co mi na něm trošku vadí, je, že má menší košík pod kočárkem. Ale co se dá dělat, je to prostě něco za něco 🙂