Hartan Racer GTS

Zlatý střed

Popis kočárku

Hartan Racer GTS je full-size sportovním kočárkem s možností kombinace. Je vyšší, terénnější verzí modelu Racer GT s většími kolečky s výraznějším dezénem, která jsou vhodná i do náročnějšího terénu. Konstrukce kočárku je pevná a robustní, po složení ale poměrně kompaktní. Pro hladkou jízdu je plně odpružená s možností regulace tvrdosti pružení. Kočárek zastavíš brzdou „Wippmatic“ aktivovanou stlačením červené strany a deaktivovanou stlačením zelené. Tu můžeš doplnit volitelnou ruční zpomalovací brzdou. Možným příplatkovým vybavením kočárku je i kůží obšitá rukojeť.

Sportovní část je měkce polstrovaná termoizolačním materiálem a plně pratelná. Sedačka se dá napolohovat až do lehu. Opěrku nohou můžeš dokonce prodloužit a zvětšit tak ložnou plochu sedačky. Před sluncem či větrem ochrání děťátko mohutná stříška s kapsou. V horkých dnech oceníš možnost větrání. Pro kombinaci od narození je dostupná měkká vložná taška Soft, ze které se dá udělat fusak, pevná vložná taška Kombi či skladatelná Falt. S pomocí adaptérů je možné připojit i autosedačku.

Parametry

Značka
Hartan
Typ
sportovní
Hmotnost (v kg)
16,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
114 × 58 × 90
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
84 × 58 × 53
Původ značky
Německo
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Zádová opěrka jde polohovat do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všechny parametry

Hodnocení maminek

anetina90  12. kvě 2020
Pořádný elegantní tank
Prostě bytelný kočárek, žádné řachtátko. Projede horší terén a krásně pruží. Lehce se ovládá, přijde mi, že je i lehký. Vhodný na vesnici i do města. Výhodou je velká korbička i sportovní sedačka. Uvnitř korby je měkká matrace a příjemný potah, který lze vyprat. Líbí se mi i jeho jednoduchý design. Výběr ze spousty potahů a barev. Závěr - pořádný elegantní tank 😁
5 2
Čti celé...
sviva  26. únor 2018
Pro aktivní rodiny, které tráví většinu času v přírodě
Sportovní kočárek vhodný pro aktivní rodiny, které tráví většinu času někde v přírodě. Projížděl s námi terény, které jsme si kolikrát říkali, že kočár ani projet nemůže. Absolvoval kamenité terény, sníh, vyšlapané pěšiny s kořeny a podobné cesty. Městský terén zvládá také skvěle, dobře točivý, plynulost jízdy. V užších prostorách některých obchodů je na pohodlnou manipulaci velký. Je možné nastavit pružení, které má příjemný houpavý pohyb. Pro tlumení nerovností super. Dceři jsou dva roky a s podvozkem a konstrukcí za celou dobu nebyl problém. Naopak mám pocit, že jsme ho pro druhé uložili v tomto ohledu ve skvělém stavu. Prostorný a pohodlný pro dítě. Maximálně polohovatelný - záda, nohy, pro a proti směru jízdy. I korba, což je v teple fajn, že ji v době spánku otočíte i s dítkem proti sluníčku a nemusíte v hicu dítěti přitápět stíněním. Korba jde po sejmutí složit do úplné placky (praktické na cestování a ukládání). Střecha sporťáku jde při větru v sedu maximálně překlopit přes dítě tak, že je krásně kryté před větrem a přitom může koukat stříškovým okénkem. Sporťák má tříbodový pás, dostatek kapsiček a úložných prostor. Koš na podvozku dostatečně prostorný. On i další často špinavé textilní části jdou snadno sejmout a vyprat. Zvolily jsme bavlněný potah z kolekce Belly Button, který se extrémně šisuje. Při stížnosti jsme byli poučeni, že kočár nemá být na slunci, dešti, ani se prát. Na druhou stranu bavlněný potah je v létě příjemně vzdušný. Volily jsme ho mimo jiné i pro jeho výšku. Ani muž přes 190 neloví rukojeť ani dítě u kolen a nevypadá, že z kočáru vyrostl. Pro ženu je manipulace (auto schody) kvůli váze náročnější. Na druhou stranu je to jeden z důvodů, proč je kočár hezky uzemněný a stabilní. Občas se mi zasteskne po jiném z důvodu designu i přesto, že ho považuji i po estetické stránce za vydařený. Pak ale vezmu jiný do ruky a jsem vděčná, že jsme vybrali tento.
5 3
Čti celé...