Doporučíte nám jaký sporťák koupit?

morusa
15. led 2008

Ahojte holky,

nejspíš budeme kupovat nový sporťák a máme žhavé favority a jelikož neznám nikoho z okolí, kdo by tyto kočárky měl ,tak si Vás dovoluju požádat o radu, případné zkušenosti. Klidně i pište Vaše favority na sporťák ,mám ještě čas a chci opravdu vybrat pro nás ten nejlepší. Jedním z hlavních požadavků je teda trojkolka,jsem na ní zvyklá a se čtyřma kolama bych to už asi ani neuměla.

Jedním z favoritů je Shop 'n Jogg II sportovní kočárek Red Castle, popřípadě Whizz od Red Castle
A druhý je High Trek Full sportovní kočárek Bébé-Confort, kolekce 2008

K prvnímu bych žádné výhrady neměla, u druhého se mi trochu nezdá opěrka na nohy, přijde mi jako by tam skoro ani nebyla..

Díky

unka7
18. led 2008

Ahojky, dneska mi přišel, tak ho vyzkouším a napíšu ti, jak s ním drandíme sehnala jsem ho tady http://www.eshopbaby.cz/katalog/centro-sportovn... a měla jsem ho do 5 dnů doma

krikri27
18. led 2008

Peg Perego Centro měla kamarádka a nebyla s ním spokojená, prý se velice špatně ovládá 😒 a hodně jí chyběla polohovací rukojeť, sice je prostorný..
Prostorné a lehké kočárky dělá Nurse, já měla doma Nurse Look, byl kvalitní a kásně se ovládal, ale na mě měl moc vysoko rukojeť, bohužel taky není polohovatelná, je spíš pro vyšší maminy, ale ležení měl luxusní a byl lehký...

morusa
autor
18. led 2008

krikri:Od nurse taky máme favorita http://www.eshopbaby.cz/katalog/dakar-sportovni...

Fakt jsem zejtra zvědavá, jak náš výběr dopadne, doufám ,že uděláme nějaký rozhodnutí
Alí, když tam budou, tak je pořádně prozkoumám, jak už jsem ti ale psala na Skypu, mně se zdály moc nízky...

bramburka
18. led 2008

no holky já jsem teda vedle, pojedu asi někam kde mají obr výběr a tam něco zkusím, zítra jedem s MM do toho velkýho outletu ve Štěrboholech, ani nevím ejstli tam kočárkymají ale zkusíme kouknout.

krikri27
19. led 2008

Morusa, ten vypadá fajn, ten sv.modrý 🙂 Mě se zdál Nurse kvalitní 😉 Oproti třeba Neo. Piumě, to provedení bylo nesrovnatelné...Tu jsem dala taky pryč 😒

kristi
19. led 2008

uaaaa,tak jsem dneska litala po nakupech a videla jsem tam maminku s tim mym vybranym Mutsy Spider, a nazivo je uplne bombovej, pani mi to i pujcila a predvedla a mela v nem stejne stary dite jako ja. Je krasnej, uffff, musim zacit setrit...

morusa
autor
19. led 2008

kristi: Na Mutsy Spidera jsem dneska koukala, prozkoumávala jsem ho a musím říct,že na mě fakt udělal dojem. 😉

zuzka82
19. led 2008

ahojte kocky...
mate niektora skusenost s tymto kociarom???? .
dik..
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

x lander X/T

morusa
autor
19. led 2008

zuzka: Hodně je vídám v parku, takže asi s ním budou lidi spokojení, vypadá i dobře. 😉

prada
19. led 2008

Zuzko82, my máme X-lander XA(čtyřkolka s otočnýma kolečkama ) a jsme naprosto spokojeni. tenhle bude asi podobný, ale do terénu nám ho moc nedoporučovali, je spíš do města ta trojkolka.

zuzka82
19. led 2008

no super...my mame teraz pp, ale chcem tento, dost ma chytil, ked som ho zahliadla v obchode, len este som ho s nikym ja nevidela, preto sa pytam... 😵
A nemas prosim ta nejaky link na mutsy spider????nemam ponatia, ako vyzera...

morusa
autor
19. led 2008

http://www.e-broucek.cz/sk/kociky/golfove-hole/...

Jinak holky, my s trojkolkou v pohodě drandili v terénu a bez problémů. 😉

sylvous
19. led 2008

Zuzko, mam ho a jsem s nim moc spokojena. Je lehky, skvele se ovlada a dokonce jezdim i dost v terenu a nemam s trojkolkou nejmensi problem, ani kdyz bylo hodne snehu. Takze ti ho muzu jen doporucit.

zuzka82
19. led 2008

morusa...tak taky som este nevidela... 🙂 zaujimavy....

sylvous, tak dik,,,,uz som potom nadobro rozhodnuta... 🙂
a chcem sa opytat, je v nom dost miesta pre babo???lebo ja som videla len verziu s vanickou,a nie sportovu..

sylvous
19. led 2008

Mista je tam hodne, mame uz pres 8kg (proto uz jsme taky museli presedlat takhle brzo do sportaku, protoze ta korbicka je dost mala, hlavne v zime s fusakem) a maly je tam i s fusakem, dekou a nanoznikem a jeste tam ma dost mista.

zuzka82
19. led 2008

paradicka... 😵
takze vy uz chodite v sportovom????aj ja som uz nad tym uvazovala. tiez kvoli tomu, ze maly je uz vo vanicke jak sardinka...mam ten pocit....len som nevedela, ci to nieje skoro, ale vidim ze nie... 😉
tak ho pojdem objednat...

bramburka
20. led 2008

přemejšlim nad tím X landrem 4kolkou není moc těžkej? Já k němu asi koupim golfáče když opjedu do města

kristi
20. led 2008

Moruso, to jsem rada, ze se ti libi, ja jsem z nej fakt nadsena, slozis jednou rukou, lehkej, skladnej a tak. Myslim,ze ho Mia dostane k narozeninam

morusa
autor
20. led 2008

kristi: Přišel mi docela vymakanej, hlavně měl tvrdý záda,což třeba u golfáčů od Quinny se říct nedá.

kristi
20. led 2008

jo, i to jsem videla, myslim,ze se v tom v nouzi nejvyssi da chvilku spat, popravde receno,clovek uz u tech prcku odhadne,kdy usnou,ze? takze v te dobe se snazim,aby spala doma v posteli

malovani
20. led 2008

Holky poraďte: jakou trojkolku s brzdou na rukojeti pořídit, aby se s ním dalo bruslit? Máte někdo zkušenost - trojkolek je hafo, ale osobní zkušenost žádná...

musko
20. led 2008

malovani - TFK

morusa
autor
20. led 2008

malovani: Koukni na REd Castle Shop and Jogg 😉

malovani
21. led 2008

Díky holky, zkouknu, porovnám uvidím... 🙂

balsiger
21. led 2008

super kocary jsou i TFK,bohuzel v CZ neprodejne, ja mam janecko a zatim jezdim s vanickou na jaro "osedlam" sportaka,tak jsem zvedava...kdybych nekoupila tenhle,vzala bych http://www.deltakids.ch/xt/product_info.php/inf...

nasticka
22. led 2008

tak já taky přihodím svůj tip...měli jsme cortinu, ta byla super s hlubokou korbou, sporťák mne moc nenadchl, tak jsme ji vyměnili za maxi-cosi mura 4, už to teda není 3 kolka, ale jezdí se s ním super, je krásně vypolstrovanej a má spoustu vychytávek, nafukovací kola a přední kola otočný, takže ovladatelnost stejná jako u 3 kolky.nemůžu si vynachválit 😵

bramburka
27. led 2008

tak jsem koupila quinny freestyle 4xl, čtyřkolka, je dokonalá!!!!!!!!!!!!!!! už se nevyrábí, takže z 2. rukyy, ale nikdo by to nepoznal

kralik
27. led 2008

Teutonia Spirit - nejúžasnější 😉 😉 😉 .

siima
27. led 2008

malovani - bruslíme dva týdny s teutonia spirit, zatím ok bez úrazů 🙂

gimulka
19. únor 2008

HOlky chtěla jsem se zeptat od kdy se mimčo dává do sporťáku? Mám vybranej kočárek, ale korbička je jenom 77 cm, prcek se má narodit na přelomu června/ července. Tak aby mu v zimě nebyla korbička malá a nemusel do sporťáku.