Doporučíte nám jaký sporťák koupit?

morusa
15. led 2008

Ahojte holky,

nejspíš budeme kupovat nový sporťák a máme žhavé favority a jelikož neznám nikoho z okolí, kdo by tyto kočárky měl ,tak si Vás dovoluju požádat o radu, případné zkušenosti. Klidně i pište Vaše favority na sporťák ,mám ještě čas a chci opravdu vybrat pro nás ten nejlepší. Jedním z hlavních požadavků je teda trojkolka,jsem na ní zvyklá a se čtyřma kolama bych to už asi ani neuměla.

Jedním z favoritů je Shop 'n Jogg II sportovní kočárek Red Castle, popřípadě Whizz od Red Castle
A druhý je High Trek Full sportovní kočárek Bébé-Confort, kolekce 2008

K prvnímu bych žádné výhrady neměla, u druhého se mi trochu nezdá opěrka na nohy, přijde mi jako by tam skoro ani nebyla..

Díky

kubinkov
18. říj 2010

@rainee Zkus to! 😀 😀 Ale stoprocentní kočár neexistuje. ☹ 😀

ladykiler
5. dub 2011

Ahoj holky můžete mi poradit jaký sporťák? Máme sice trojkombinaci, ale potřebujeme nějaký lehký, skladný sporťák do auta když jedeme nakupovat k doktorce atp. Prosím o vaše rady. Chceme nějaký levný ale polohovatelný
Díky moc

karolinka87
16. čer 2011

Ahojte, potrebovala by som poradit s vyberom kocika- trojkombinacia, teda vancika, kociarik, autosedacka... chcela som nejaky sportovy s velkymi kolesami a lahko manipulovatelny. Nasla som si dvoch favoritov -Bebe confort high trek a red castle shop and go. Vedel by niekto poradit, ktory je z tychto dvoch lepsi?Alebo pripadne poradit kocik na tento styl?Predpokladam ze vanicky budu asi dost podobne v oboch pripadoch, ale su rovnako dobre aj ich sportove verzie? Dakujem velmi pekne za radu

martinaj23
30. pro 2011

Mohl by mi nekdo doporučit sporťák - nejlépe ne 3 kolku, hlavní je velikost sedačky. Máme Teutonii a nejsem si jistá, jak dlouho nám ještě vzdrží, takže bych potřebovala poradit co jako nástupce. Vhodný do všech terénů.